Už teď je jisté, že Tuchlovice hrají historicky nejúspěšnější ročník. Nechtěly ho zkazit ani doma proti Horkám, které se zachraňují. Strůjcem výhry byl někdejší ligový talent František "Lavi" Sedláček. Na Kladensko se tenhle šikula přezdívaný po hrdinovi snímku Vyšehrad dostal přes Hřebeč, pak bojoval za Lhotu, ale zdá se, že teprve v Tuchlovicích zapadl dokonale. Daří se mu, má hodně asistencí a přidává i góly, tentokrát byly dva.

První už ve 2. minutě, právě ten naladil jeho tým na správnou notu. Pak měli sice dvě šance hosté, ale brankář Skalák nepustil a naopak zaúřadoval Cabejšek a bylo to 2:0.

Před pauzou se Horky zaslouženě dostaly zpátky do hry, když využily drobného zaváhání v defenzivě Tuchlovic a po trestňáku Wise snížil.

Druhý poločas se pak hrál ve velkém tempu nahoru dolů. Hosté měli další dvě velké šance, ale zase nedali. Domácí pro ziměnu kazili nadějné brejky, nicméně v 70. min. Sedláček akrobaticky dal na 3:1 a Horky rezignovaly. "Po plejádě našich zahozených šancí se trefil v poslední minutě dorostenec Jonáš Hořejší a byla to jeho první trefa za A tým, takže mu gratuluji. Výhrou jsme se zachránili a můžeme hrát o co nejvyšší příčky. Je to bláznivá soutěž," usmál se Miroslav Supáček.

Tuchlovice - Horky 4:1 (2:0). Branky: 2. a 70. Sedláček, 30. Cabejšek, 90. Hořejší - 41. Wise. Rozhodčí: Remenec. Diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...