Z kladenských ohrožených mužstev uspělo o uplynulém víkendu v B třídě jen Velké Přítočno 3:1 proti Rudné. K povinným bodům hodně pomohl Pavel Jícha, jenž obětavě nastoupil aspoň na poločas. A také dvougólový hecíř Petr Šiler. „Zkušené musím pochválit. Pavel je persona, jistota vzadu. A Šíla umí tým dostat do varu a připomenout mu, aby plnil, co jsme si řekli v kabině. Celé mužstvo pak hrálo do poločasu dobře. Horší to bylo po odchodu Jíchy, to tam zavládl chaos a na fotbal se nedalo moc koukat,“ nebyl úplně nadšený trenér Jiří Zeman.

Tomu aspoň jeho hráči pomohli, i ti zkušení, zatímco švermovský David Nedvěd by bez čtyř dorostenců nedal na veledůležitý mač v Lubné tým vůbec dohromady. Scházeli Šimůnek, Kotouček, Erakovič a Baník bez opor padl 0:1. „Jsem zklamán z přístupu hráčů, ale chválím ty mladé, jak se toho v rámci svých možností zhostili. Pro ně jsem chtěl kraj udržet, ale když to nepůjde, nedá se nic dělat. Už tenhle zápas měl jen okresní úroveň,“ naštvaně hovořil předseda i trenér Baníku.

Nový přeborník okresu Kladno - Sokol Vraný.
PODÍVEJTE SE: Vraný je přeborníkem okresu, boj o záchranu teprve graduje

To jeho jmenovec Robert Nedvěd tak zklamán nebyl. Uznal, že Loděnice byla na hřišti jeho Jedomělic jednoduše lepší (1:4). „Připomínali mi nás před deseti lety. Hráli hezký fotbal, vyhověli si, starším klukům sedělo naše malé hřiště,“ pochválil soky hrající tahoun.

Jedo sice Bakosem po rohu odpověděly na první branku hostů, ti ale před pauzou přidali další dva. "My pak mohli snížit, dvě šance tam byly, ale celkově byli opravdu lepší hosté a vyhráli po zásluze," dodal Nedvěd, jehož tým další duel hraje na Braškově netradičně už v sobotu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...