1/8

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 6:1 (4:0)
Branky: 19. a 24. Matoušek, 33. a 40. Azilinon, 71. Skiba, 76. Síkora – 89. Moc. ŽK: 56. Skiba, 88. Jírů – 28. Franc, 32. Čáp, 79. Exner. Rozhodčí: Horák. Diváků: 125.

Marek Štork (trenér SK Posázavan Poříčí nad Sázavou): Zápas byl kolektivním výkonem, byť jsme ještě museli řešit některé otazníky v sestavě kvůli zranění kapitána Vincenta Peroutky a Jakuba Baštýře. Věřím, že jsme na správné cestě a v dalších utkáních budeme už vítězit. Soupeř hrál velice dobře a nutno uznat, že Aleš Tlamicha nás v klíčových okamžicích utkání podržel. Příchod nového hráče Nigerijce Ekebuike Jamese Chukwuebuka se těžko hodnotí a ukáže až čas, kam může jeho kvalita posunout jeho nebo i náš tým. Děkuji i divákům, kteří i v dešti dorazili opravdu v hojném počtu a vytvořili skvělou kulisu večerního utkání.

Milan Ujec (trenér Sparta Kutná Hora): V zápase jsme byli vyrovnaným soupeřem. Opět jsme ale udělali chyby v obraně, které soupeř trestal. Tentokrát nám chyběla odvaha a důraz. Výsledek je vzhledem k průběhu utkání dost krutý.


Načítám tabulku ...
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right