Hřebečský teamwork proti nedávno poslední Velimi vedl díky dvěma pěkným trestňákům hrajícího kouče Servuse a byl dlouho jasně lepší, ale další góly nedal a po změně stran bylo najednou vše jinak. Velim vládla, rychle srovnala a měla i další tutovky. Nedala a v poslední minutě ji ztrestal Jindřich Faktor rozhodující trefou.

Tuchlovice vybouchly doma s Poděbrady, prohrály 0:3! „Zápas blbec. Oni vystřelili dvakrát a dali tři góly,“ hořce konstatoval trenér Martin Hřídel. Jeho tým neproměnil řadu možností, navíc Rulc dvakrát nachytal jeho obranu. Jeden gól si dal domácí obránce Tirol sám. „Není to žádná tragédie, jedeme dál. Máme teď sice silnější soupeře (mj. Lhotu a Slaný), ale moji kluci umí fotbal také a věřím, že něco ještě uděláme,“ dodal Hřídel.

Dlouho se schovával v B třídě šikovný Tomáš Vimr. Právě on a jeho úchvatná akce rozhodli o výhře Slaňáků na Spartaku Příbram 2:1. Vimr v 54. minutě prokličkoval přes tři hráče a ještě přehodil pro změnu domácího hrdinu zápasu, brankáře Solnaře. Ten držel naděje Spartaku až do posledního hvizdu rozhodčího. V úvodu inkasoval jen od spoluhráče Schöbela, jenž uklidil centr aktivního Kroutila, kam jistě nechtěl. Po Vimrově brance domácí snížili Bábíčkem, ale víc jim Slánští nepovolili, naopak měli velké šance oni. Solnař měl ale velký den. „Až po třetí výhře v řadě jsme se dočkali posunu v tabulce, což svědčí o vyrovnanosti týmů, pohybujících se na čele,“ upozornil vedoucí týmu Slaného Milan Šúr na to, že jeho tým je už druhý.

Druhý před Lhotou, která poprvé v soutěži odešla ze hřiště poražena a bez bodu. V Klíčanech nechytila úvod a konec, kdy jí dali góly bratři Krimlákové. Po pár vteřinách utkání skóroval Tomáš, v závěru (89.) po standardce Michal. Za hosty se trefil jen Ibe (14.). „I tak kluky pochválím, makali. Na strašidelném hřišti a ve vichru to byl spíš boj. Prohrávat nikdo nechce, ale i my jsme věděli, že to jednou přijde, navíc Klíčany mají s posilami jiný tým než v úvodu soutěže. Musíme koukat dát, konec podzimu je vždycky složitý. Zranění, těžké terény, únava,“ míří pohledem dopředu trenér Lhoty Jiří Kabyl.

Velká Dobrá - Doksy   1:0 (0:0)
Čechistická střelba na přesnost za dva body