1/8

Fotogalerie: Krajský přebor: Libiš - Mnichovo Hradiště

TJ Sokol Libiš – Mnichovohradišťský SK 7:2 (2:0)
Branky: 6., 79. a 90. Přibyl (druhý z pen.), 37. a 56. Vetešník, 82. a 87. Tsopa – 58. Šimek, 88. Geissler. ŽK: 70. Geissler, 76. Šimek, 77. Macek, 82. Novák. Rozhodčí: Sandev. Diváků: 70.

Miroslav Kratochvíl (trenér TJ Sokol Libiš): Hosté měli hned na začátku tutovou šanci, při které nás podržel gólman. Prakticky z protiútoku, jak se říká nedáš – dostaneš, jsme vedli. Další snahu jsme zúročili až těsně před přestávkou. 2:0 do poločasu bylo fantastické. Soupeř nás začal přehrávat. Vytvořil si šance, i když ne tak tutové, jakou byla ta na začátku. Ale byl nebezpečný. Chvíli i trvalo, než se zhodnotila naše střídání. Góly, které jsme dostali, byly za mě úplně zbytečné. Nevyvarujeme se chyb. Asi máme v hlavách, že vedeme, a dovolíme si zaspat. Na mančaft jsem byl i trochu kritický. Máme stále pasivní skóre. Snažíme se hrát vzadu na co nejméně obdržených branek a stejně nám to nevychází. Ale zaplaťpánbůh, že tam alespoň něco napadalo. Výkony nebyly špatné, nějaké chyby bychom asi jako vždycky našli, ale spokojenost, že body zůstaly doma, je na místě.

Aleš Kohout (trenér Mnichovohradišťský SK): Sedm inkasovaných gólů, dva vstřelené. Co k tomu dodat. Byl to propad obrany a celého manšaftu. Jdeme do zápasu, abychom neinkasovali gól a to, co jsme nechtěli, se stalo po našich zbytečných chybách. V prvním poločase jsme měli zápas pod kontrolou do té doby, než jsme inkasovali první gól. Libiš jsme zatlačili, hráli jsme kombinačně, ale chyběla nám finální přihrávka a ohrožení branky. Měli jsme dvě šance na vstřelení branky, ale to se nepovedlo a pak jsme znovu inkasovali opět po zbytečných chybách. Když se jich nevyvarujeme, tak nebudeme vyhrávat. Abychom venku dostávali sedm gólů, to je ostuda. Jsem z toho hrozně naštvaný a nedokážu pochopit hráče na hřišti, jak k tomu někteří přistupují. Musíme si pořádně popovídat a říct si co a jak, aby se to nestávalo. Tabulka je vyrovnaná, když člověk dvakrát vyhraje, tak bude všechno zapomenuté, ale nejdřív člověk musí vyhrát. To bude hodně těžké. Každý hráč musíš začít u sebe.

arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right