Předchozí
1 z 8
Další

Sparta Kutná Hora – TJ Sokol Libiš 3:3 (2:1)

Branky: 23. Němec, 43. Šámal, 67. Cimr – 9. Vetešník, 48. a 84. Stibora. ŽK: 26. Piskač – 10. Moravec, 27. Pospíšil, 49. Šamša, 68. Savulkin. Rozhodčí: Šebela. Diváků: 90.

Pavel Šimáček (trenér Sparta Kutná Hora): Potřebovali jsme nutně tři body, ale uhráli jen jeden, což nám do jara ztěžuje záchranářské práce. Zápas jsme nezačali dobře a inkasovali jsme gól po rohu. Do poločasu se nám podařilo stav otočit, když se nám dařilo dostávat míče za obranu Libiše. Do druhé půle jsme vstoupili špatně a hosté vyrovnali. Poté jsme pohrdli dárkem v podobě penalty, přesto jsme po důrazu ve vápně soupeře dali třetí gól. Následně jsme trefili tyč prázdné branky a když už jsem si myslel, že závěr zvládneme, tak jsme bohužel vyrobili vzadu chybu a hosté nás ztrestali.

Miroslav Kratochvíl (trenér TJ Sokol Libiš): Aspoň bod z Kutné Hory. Před zápasem posledního kola bychom ho brali, avšak vzhledem k průběhu utkání byly ve hře určitě body tři. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po rohovém kopu Šamši se střelou z voleje prosadil Vetešník a ujali jsme se vedení 1:0. Domácí tým srovnal na 1:1 po neodpískaném faulu na našeho stopera Moravce, kdy hra pokračovala a domácí se gólově prosadili. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb a po našem výkopu od branky jsme do odkryté obrany inkasovali podruhé. Tak skončil i první poločas. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a srovnání skóre viselo ve vzduchu. To se nám podařilo zásluhou Stibory. Avšak i domácí se dostali k několika možnostem a ujali se vedení po opět neodpískaném hrubém faulu loktem do obličeje našeho obránce. Poté mohli domácí zvýšit na rozdíl dvou branek po velice diskutabilní penaltě, kterou však dobře hrající Mašek neproměnil. V závěru jsme se tlačili do vyrovnání, které nám vystřelil opět Stibora, a tak utkání skončilo smírně 3:3.

SK Chlumec – Povltavská fotbalová akademie B 3:0 (0:0)

Branky: 60. Šedivý, 81. Bláha, 85. Soukup. ŽK: 10. Reiter, 52. Dvořák, 77. Řehák – 32. Petschl. Rozhodčí: Zuskin. Diváků: 65.

Radek Vostárek (trenér SK Chlumec): Do zápasu jsme vstoupili aktivně, což jsme chtěli, ale bohužel se nám v první půli nepodařilo skórovat, i když šance tam byly. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivitě a byli jsme odměněni třemi vstřelenými brankami. Vítězství je pro nás velmi důležité a naprosto zasloužené. Musíme se připravit na jarní boje, které určitě nebudou jednoduché. Hrajeme na jaře 10 zápasů doma a to by mohla být naše výhoda. Hráčům, realizačnímu týmu a všem lidem, co se točí kolem chlumeckého fotbalu, chci poděkovat za podzimní sezonu.

Petr Nerad (kapitán Povltavská fotbalová akademie B): Zápas byl celkem vyrovnaný. My měli sestavu výhradně z našeho C týmu, ale i tak jsme podali celkem sympatický výkon. Výsledek 3:0 neodpovídá průběhu. Na jaře to bude fuška.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou – Mnichovohradišťský SK 2:1 (2:1)

Branky: 18. Vaculík, 21. Azilinon (pen.) – 34. Sabol (pen.). ŽK: 69. Filip, 88. Baštýř – 24. Kořínek, 80. Zajíček. Rozhodčí: Zíka. Diváků: 85.

Marek Štork (trenér SK Posázavan Poříčí nad Sázavou): Děkuji všem hráčů za výkon v utkání a myslím si, že podzim lze hodnotit jako dobrý. V zimě zapracujeme ještě na detailech a určitě se výsledky v jarní části opět dostaví. Chci závěrem poděkovat hrozně moc všem fanouškům, funkcionářům v klubu, sponzorům i našemu správci, kteří nám zajistili po celou sezónu neskutečný servis pro naši hru a výsledky. Moc si toho všichni vážíme a děkujeme.

Aleš Kohout (trenér Mnichovohradišťský SK): Poslední zápas podzimu byl těžký. Hrálo se na hřišti, které odpovídá okresnímu přeboru. Hrálo se na těžkém terénu, bylo to dopoledne, což nám asi taky nevyhovuje. Z naší strany tam byla spíš obranná činnost a hra na brejky. Prvních dvacet minut se odehrávalo docela dobře s tím, že Posázavan hrál jen na své polovičce. My měli asi tři čtyři rohy, bohužel jsme z toho gól nedali. Pak jsme dostali gól po nedorozumění našeho gólmana a obránce, kteří se srazili mimo šestnáctku. Soupeř toho využil a dal do prázdné branky, takže jsme prohrávali z individuální chyby. Pak jsme dostali gól z penalty, která byla zase po našich chybách, kdy jsme nedostoupili hráče. Snížili jsme taky z penalty, když brankář fauloval našeho hráče. Posázavan byl fotbalovější, byl asi zvyklý na svoje hřiště. Hráli tam dva hráči, kteří nám dělali problém, hlavně vepředu s desítkou Azilinon. Je škoda, že jsme pak z tlaku nedali gól, který bychom si zasloužili. Mohla to být třeba i remíza. Nemůžu klukům vytknout bojovnost. Bohužel jsme ale body nezískali, po podzimu jich máme jen 16. Počítal jsem, že po podzimu jich budeme mít přes dvacet, ale dopadlo to takhle. Na jaře budeme muset přidat, abychom neměli problém se zachraňováním. Myslím, že Hradiště patří do první poloviny krajského přeboru.

SK Doksy – Spartak Průhonice 3:1 (2:0)

Branky: 3. a 75. Galbavý, 26. Nesládek – 53. Laštovka. ŽK: 71. Černý, 83. Havelka – 86. Medek. Rozhodčí: Stumpf. Diváků: 70.

Martin Škvára (trenér SK Doksy): Vítězství bylo zasloužené, hosté tentokrát nehráli tak jako na jaře. Musím uznat, že ani my jsme nepodali nějaký skvělý výkon, na fotbal se chvílemi nedalo moc koukat, ale kolikrát hraješ excelentně a body nemáš.

Rudolf Kahle (trenér brankářů Spartak Průhonice): V utkání polojednookého se slepým vyhráli domácí. Udělali méně chyb a naše potrestali, takže asi zaslouženě. Hrál se zápas šílené úrovně na výborně připraveném trávníku. Nevím, jestli mám po vzoru KR pochválit smolaře zápasu – našeho Filipa, který sice vstřelil náš jediný gól, ale byl u všech tří domácích. Naštěstí je už konec. Pozitivum nepovedeného podzimu? Zaprvé se uzdravuje Adam, kterému pracovalo srdce na 30 procent. To potom člověk přehodnotí nesmysly hráčů či rozhodčích. Za druhé máme o dva body víc než vloni, kdy jsme se nakonec o devět bodů zachránili. Nicméně potřebujeme posílit, občerstvit a rozšířit kádr. Někteří hráči tak nějak postrádají zodpovědnost vůči týmu. Zima bude krutá.

SK Doksy - Tatran Sedlčany 2:1, KP / 23. 9. 2023, Aleš Nesládek
Rok fantazie zakončily Doksy výhrou režírovanou Galbavým. Slavilo se

SK Tochovice – FC Velim 2:0 (0:0)

Branky: 74. Jendruščák, 90+4. Čížek. ŽK: 49. Čížek, 82. Benda – 73. Náděje, 82. Seifert, 89. Kasal. Rozhodčí: Divilek. Diváků: 100.

Petr Janota (trenér SK Tochovice): Zápas se odehrál na těžkém terénu za větru a deště. Hosté prokázali svou kvalitu, a tak se hrál vyrovnaný zápas. Vstupy do obou poločasů měla lepší Velim, ale myslím, že jsme si vítězství zasloužili. Byl to vzhledem k terénu kvalitní zápas a jsem rád, že jsme vítězstvím ukázali, že patříme do špičky krajského přeboru.

TJ Tatran Sedlčany – MFK Dobříš 2:1 (0:0)

Branky: 67. Sirotek, 80. Krotil – 72. Puchmajer. ŽK: 62. Krotil, 81. Sochůrek, 88. Plesl – 55. Šrain, 60. Puchmajer, 81. Obermajer, 86. Liška, 89. Janda, 90. Machač. Rozhodčí: Jarolímek. Diváků: 232.

Vlastimil Zelenka (trenér TJ Tatran Sedlčany): Zápas moc o fotbale nebyl. Špatný terén, minimum šancí. My jsme byli šťastnější a bereme důležité tři body. Více, než jsme čekali, nás zasáhla absence Hanuše. Teprve s příchodem Dvořáka se nám podařilo ve středu pole podržet míč a druhá půlka byla trošku lepší než první, kde byli aktivnější hosté. Ti by si asi bod zasloužili, ale proti byl Sirotek, který gólem a asistencí převrátil utkání v náš prospěch.

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): Z hlediska postavení v tabulce jsme v Sedlčanech potřebovali vyhrát, ale výsledek pro nás dopadl špatně. Podle mě jsme si tam ale nezasloužili prohrát, předvedli jsme tam jeden z lepších výkonů podzimu. Dostaneme ale dva góly po standardních situacích. Po prvním se nám ještě podařilo vyrovnat, ale na druhý už jsme nedokázali odpovědět, i když jsme v nastavení ještě měli jednu příležitost. Bohužel tam nikdo z našich hráčů nebyl, aby to doklepl do prázdné brány. Výkon týmu ale roste. Když se podíváme na tabulku, tak je to samozřejmě špatné. Máme jedenáct bodů, podzim pro nás nedopadl dobře. Musíme se přes zimu dát dohromady a na jaře zabojovat o všechno, co je ve hře. Na jednu stranu jsme v sestupovém pásmu hodně namočení, možná nás někdo bude odepisovat, ale tým nebude nic vzdávat. Dokud bude o co hrát, tak budeme bojovat. Věřím, že jaro pro nás bude mnohem lepší než podzim.

SK Poříčany – AFK Tuchlovice 2:1 (1:1)

Branky: 24. a 78. Bím – 28. Galdasz (vl.). ŽK: 52. Kutina, 74. Řehák, 85. Bím, 89. Hanzl, 90. Makovský – 79. Kubů. ČK: 85. Duchoň. Rozhodčí: Remenec. Diváků: 211.

Miroslav Doležal (trenér SK Poříčany): Strašně důležité tři body s nepříjemným soupeřem na těžkém terénu. Hráli jsme navíc s okleštěnou sestavou, protože v poslední době laborujeme se zraněními. Jsem nesmírně rád, že se nám podařilo vyhrát a získat veledůležité tři body. Skončili jsme v tabulce v horních patrech a teď můžeme oddechnout a nabrat síly, abychom pokračovali v práci.

Miroslav Supáček (trenér AFK Tuchlovice): Na těžkém terénu se hrál bojovný fotbal plný osobních soubojů, to se muselo divákům líbit. Hrozili jsme ze standardek a brejků, škoda, že jsme nedali první gól my. Bohužel jsme neuhlídali dvakrát domácího borce Bíma a tím bylo o výsledku, podle mě minimálně remízového zápasu, rozhodnuto. Klíč k našemu úspěchu byl brejk, který vykopl domácí obránce za stavu 1:1 z prázdné brány. Škoda. Hráče chválím za celou sezonu, dnes za nasazení a neutuchající vůli po vítězství. Škoda červené karty Duchoně v 84. minutě, pak už jsme neměli sílu výsledek zvrátit. Když nikdo nechce být druhý, tak jsme tam holt do března my. Ale jaro bude těžké, kromě Milína je to hodně vyrovnané.

AFK Tuchlovice - opora ofenzivy František Sedláček se tentokrát neprosadil.
Když nikdo nechce být druhý, budeme do jara my! smál se Supáček

SK Sokoleč – TJ Ligmet Milín 0:3 (0:1)

Branky: 37. a 83. Kadlec, 52. Soldát. Rozhodčí: Louda. Diváků: 250.

Radek Hruška (hráč SK Sokoleč): Milín ukázal kvalitu, je to jednoznačně nejlepší tým přeboru. Soupeř ovládal hru, lépe kombinoval a vytvářel si tlak. Ve fázi hry, kdy jsme se zvedali, tak jsme bohužel dostali branku z protiútoku. Vstup do druhé půle se nám hrubě nepovedl, Milín nás potrestal podruhé a v podstatě bylo po zápase. Takhle zkušené mužstvo si vítězství pohlídalo a v závěru pojistilo třetí brankou. Děkujeme všem, kteří fandí a podporují nás.

Martin Malý (trenér TJ Ligmet Milín): Chtěl bych klukům moc poděkovat, jak zápas zvládli. I přes těžký terén a kvalitního soupeře si s tím poradili a zaslouženě vyhráli. Vzhledem k terénu to byl boj, na který byl především Honza Kvída z tréninku připravený. Klukům patří velký dík za celý podzim.