Předchozí
1 z 8
Další

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou – TJ Sokol Libiš 3:1 (1:0)
Branky: 45. Tlustý, 63. Galuška (pen.), 79. Matoušek – 54. Havlíček. ŽK: 48. Jírů, 77. Filip – 16. Stibora, 17. Přibyl, 59. Savulkin, 62. Moravec. Rozhodčí: Tvaroh. Diváků: 194.

Marek Štork (trenér SK Posázavan Poříčí nad Sázavou): Děkuji hráčům za bojovný výkon, který musíme potvrdit i v dalších utkáních, která nás čekají. Exdivizní soupeř byl kvalitní, ovšem náš výkon už určité měřítko snesl. Doufám, že to bude ještě lepší v dalších utkáních, která nás čekají.

Miroslav Kratochvíl (trenér TJ Sokol Libiš): V páteční předehrávce 3. kola krajského přeboru jsme chtěli domácí Posázavan potrápit, vědomi si jeho síly v domácím prostředí. Celkem se nám to v prvním dějství dařilo, plnili jsme taktické pokyny a trochu i věřili, že bychom případný bod mohli odvézt. Po chybě v samém závěru jsme bohužel odcházeli do kabin zklamáni po obdržené brance. Přesto jsme po změně stran pokračovali v našem snažení a kýžené branky jsme se nakonec dočkali po skvělé akci, když v 54. minutě zakončoval mladý navrátilec do týmu Radek Havlíček. Avšak přišla 63. minuta, kdy po neodmávaném a neodpískaném ofsajdu fauloval skluzem ve vápně domácího hráče Moravec, a naše naděje byly pryč. Deset minut před koncem zápasu domácí vstřelili potvrzující branku na 3:1. Utkání z naší strany nebylo úplně špatné, ale udělali jsme více chyb než domácí a prohráli si poté utkání vlastní nekázní. Ve středu musíme pro zisk prvních bodů udělat ještě mnohem více.

Miroslav Kratochvíl vystřídal v roli trenéra Libiše Luboše Urbana.
Trenérská škatulata v Libiši. Na lavičku se vrací Urbanův předchůdce

SK Chlumec – TJ Tatran Sedlčany 6:0 (3:0)
Branky: 9., 22. a 30. Bláha, 51. Šípek, 54. Šedivý, 77. Krejča. ŽK: 50. Ezeala – 17. Hanuš, 35. Krůta. Rozhodčí: Poklop. Diváků: 200.

Radek Vostárek (trenér SK Chlumec): Do zápasu jsme nevstoupili úplně komfortně a trvalo nám zhruba osm minut, než jsme si zvykli na tempo hry soupeře, který na nás vlétl ve velkém stylu. Nastartoval nás Bláža svoji první brankou. Po této brance si myslím, že jsme udávali tempo hry my a byli jsme velmi produktivní. Za výkon musím pochválit celé mužstvo, krásně se na to koukalo, skvělé akce, překrásné branky. Vítězství jsme potřebovali jako sůl, protože teď nás čekají tři výjezdy ven a nebudou to vůbec lehké zápasy. Pochvala i pro soupeře, že i za nepříznivého stavu pro něj se nesnížil k nějakým nefér zákrokům a snažil se hrát fotbal.

Vlastimil Zelenka (trenér TJ Tatran Sedlčany): Zápas s takovým výsledkem se samozřejmě nehodnotí jednoduše. Utkání se rozhodlo v první půlhodině a stačil na to jediný hráč – Bláha. Ani se nedá hovořit o nějakých vyložených šancích, přesto dal po našich chybách hattrick a o zápasu bylo rozhodnuto. Do druhé půle jsme vsadili vše na ofenzivu a chtěli ještě zápas zdramatizovat, ale zkušení domácí dali z brejků další dva góly hned v prvních deseti minutách a bylo hotovo. Celý druhý poločas jsme měli převahu, nastřelili tyč a břevno, další minimálně dva góly chytil výborný Šebek, ale nakonec jsme dostali ještě šestou branku. Na zápas musíme rychle zapomenout a pokusit se o dobrý výsledek ve středu v Tochovicích.

SK Poříčany – SK Tochovice 2:1 (1:0)
Branky: 30. Řehák, 83. Janko – 73. Ťoupal. ŽK: 56. Řehák, 64. Makovský, 88. Gajdasz – 11. Sirotek, 40. Dušek, 87. Benda. Rozhodčí: Asník. Diváků: 220.

Zdeněk Šmejkal (trenér SK Poříčany): Od první minuty jsme věděli, že nás čeká velice těžký soupeř, což se potvrdilo. Tochovice mají kvalitní manšaft, většinu týmu tvoří hráči, kteří prošli dorostem Příbrami. Je to hodně mladý tým podobně jako my, k tomu tam měli dva zkušené hráče. Na to jsme se celý týdne připravovali. Zápas pro nás začal dobře, dvacet minut jsme ovládali hru a vytvořili jsme si dvě tři brankové příležitosti, které jsme nedali. Po dvaceti minutách jsme trochu vypadli ze hry, Tochovice měly trochu víc ze hry. Ve 30. minutě nám ale vyšel rychlý přechod do útoku, Janko předložil Řehákovi a ten fantastickým řešením dával na 1:0. Měli jsme trochu štěstí, šlo to od tyče do tyče a do branky. Zaslouženě skončila první půle 1:0. Druhá začala podobně, Tochovice měly asi větší držení míče. Čekali jsme na chybu, která přišla asi v 65. minutě, kdy jsme mohli zvýšit na 2:0. Dobřanský šel sám na bránu, bohužel to nevyřešil. Tochovice jsme do 73. minuty nepustili do jediné gólové příležitosti, ale jedna chyba bohužel přišla a k naší smůle to tam uklidili na 1:1. Možná bychom brali i bod, ale štěstí se přiklonilo k nám. Janda krásně předložil Jankovi a ten zády k bráně se obtočil kolem soupeře a zavěsil do šibenice na 2:1. Pak už jsme si výsledek pohlídali. Důležité body proti velmi těžkému soupeři. Bereme tři body a budeme se připravovat na dva venkovní zápasy, ze kterých si taky budeme chtít odvézt nějaké body.

Erik Šlechta (trenér SK Tochovice): Zápas, kde bych za hvězdu utkání zvolil pana rozhodčího/kata Asníka. Možná by bylo lepší promluvit s ním, jak hodnotí, že tři body zůstaly, kde měly. Myslím, že v Poříčanech proti čtrnácti se bude těžce dělat body. Náš výkon v prvním poločase byl jinak špatný. Ve druhém se to zlepšilo, ale jak vidíte, tak jsme bez bodů.

Petr Sirotek odešel ze zápasu se šrámem na žebrech.

SK Doksy – Povltavská fotbalová akademie B 1:0 (1:0)
Branky: 22. Nesládek. ŽK: 80. Pešička, 88. Nesládek, 89. Švarc – 40. Nerad, 63. Polívka, 70. Jenčík, 85. Matys. Rozhodčí: Braunšveig. Diváků: 150.

Martin Škvára (SK Doksy): Ještě pořád analyzujeme, proč kluci po výborné půlhodině ubrali a zbytek zápasu už nehráli tak dobře. Možná jsme se pod dojmem prvního gólu moc stáhli. Na druhou stranu je lepší vyhrát po takovém výkonu než zahrát skvěle jako s Milínem a nemít nic. To už jsme nechtěli po dvou prohrách připustit.

Petr Nerad (kapitán Povltavská fotbalová akademie B): Vyrovnané utkání, kterému by spíš slušena remíza. Soupeř byl ale šťastnější. My své šance neproměnili, naopak Doksy svou využily. Štěstí, co jsme měli minulý týden, nás teď opustilo. Soutěž bude letos obrovsky vyrovnaná a každý bod bude důležitý.

Derby krajského přeboru: Tuchlovice (v bílém) jasně přehrály Doksy 3:0. Aleš Nesládek
Nesládek skóroval, Švarc udržel. Za první výhrou šly ale Doksy jako tým

FC Velim – Sparta Kutná Hora 1:0 (0:0)
Branky: 52. Vácha. ŽK: 37. Michálek, 68. Nejedlý – 32. Křelina, 84. Franc. Rozhodčí: Kubečka. Diváků: 160.

Radim Truksa (trenér FC Velim): Zasloužené vítězství, které se ale nerodilo lehce. Výraznou územní převahu jsme nedokázali díky dobře fungující obraně Kutné Hory přetavit v gólové šance. Jedinou, kterou jsme měli v prvním poločase, chytil brankář Malý. Ve druhém dějství jsme dali po centru a parádním voleji Váchy gól, ale další jsme už nepřidali. Kutná Hora neměla ale za celý zápas snad žádnou možnost na gól, a zápas tak skončil nejtěsnějším rozdílem.

Milan Ujec (trenér Sparta Kutná Hora): Naši hráči podali proti výrazně zkušenějšímu mužstvu bojovný výkon. Dobře jsme bránili a v podstatě rozhodla jedna chyba v obraně. V závěru utkání jsme se dostali do slibných příležitostí, leč ke gólu to nevedlo.

Spartak Průhonice – AFK Tuchlovice 1:1 (1:0)
Branky: 3. Laštovka – 60. Fitko (pen.). ŽK: 30. Laštovka, 54. Kotýnek – 65. Sedláček, 90. Fitko. Rozhodčí: Novotný. Diváků: 111.

Rudolf Kahle (trenér brankářů Spartak Průhonice): Asi už náš klasický zápas – první půle brzy 1:0, potom třikrát sami na bránu. Mohlo být rozhodnuto. Ve druhé půli jsme byli nuceni střídat a hra šla dolů. Nakonec nám vychytal remízu Jirka v bráně, což se může zdát až paradoxní. Jsem rád, že jsme narazili na sportovní tým, který přijel hrát sport a nebrečel u každého souboje. I když konečný bod urval z penalty, která se prostě venku píská zřídkakdy.

Miroslav Supáček (trenér AFK Tuchlovice): Vytrvalé deště se podepsaly na kvalitě trávníku, s čímž se v prvním poločase lépe vyrovnali domácí. Šli zaslouženě do vedení ve třetí minutě po dobře sehraném rohu. I nadále byli lepším týmem a přežili jsme se štěstím další tři velké šance. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší aktivitou a domácí zatlačili. Hráli jsme opravdu dobře, ale gól jsme dali jen jeden v 59. minutě Fitkem po faulu na Bureše z pokutového kopu. Dvě tři velké šance jsme nedali, a tak se body asi zaslouženě dělily rovným dílem. S výkonem ve druhém poločase jsem spokojen, s prvním poločasem v žádném případě ne.

Derby krajského přeboru: Tuchlovice (v bílém) jasně přehrály Doksy 3:0.
Další bodík pro Tuchlovice. Spánek do půle je ale mohl stát všechno

Mnichovohradišťský SK – TJ Ligmet Milín 0:3 (0:0)
Branky: 66., 68. a 91. Gabriel. ŽK: 59. Prokorát, 71. Zajíček. Rozhodčí: Mrázek. Diváků: 170.

Aleš Kohout (trenér Mnichovohradišťský SK): Druhé domácí utkání proti velmi silnému soupeři. Bylo vidět, jakým fotbalovým manšaftem Milín je. Myslím si, že Milín postoupí, i když je brzo, soutěž se teprve rozjíždí. Byli dobří, my jsme se jim vyrovnali bojovností a chutí hrát. V první půli jsme mohli prohrávat i jsme mohli dát pár gólů. Skončilo to ale překvapivě nerozhodným výsledkem. Do druhé půle jsme šli se stejným nasazením a mohli jsme dát první gól. To se nám nepovedlo a z protiútoku po našich chybách jsme dostali gól. Pak už to bylo takové, že jsme chtěli mermomocí vyrovnat, ale zkušený manšaft jako Milín si na nás počkal. Zatlačili jsme je a oni nám dali druhý gól. Třetí už byl jen kosmetickou úpravou. Musím chlapy pochválit, jak si poradili s hráči, proti kterým hráli. Škoda, že jsme nedali první gól, trošičku bychom je znervóznili. Vyhráli ale zaslouženě. Chtěl bych říct, že rozhodčí to taky zvládli. Já jsem impulzivní trenér a kolikrát mi trochu ujede huba, tímto bych se chtěl na adresu rozhodčích trochu omluvit.

Martin Malý (trenér TJ Ligmet Milín): Byl to těžký zápas, který jsme si mohli udělat snazší, kdybychom na začátku proměnili šance. Nakonec to kluci díky trpělivosti a svojí kvalitě zvládli. Jsme za to rádi a patří jim dík. Ke kvalitě utkání a koukatelnosti přispělo i super připravené hřiště, domácí tým a celkově férová atmosféra.

Krajský přebor, 4. kolo: Mnichovohradišťský SK - Ligmet Milín (0:3), 27. 8. 2023
Milínský Stanislav Gabriel pokořil Hradiště čistým hattrickem

SK Sokoleč – MFK Dobříš 5:1 (3:0)
Branky: 24., 26. a 45. Provazník, 58. Chursinov, 73. Herzán – 74. Talůžek. ŽK: 73. Nekvinda – 48. a 52. Boudník. ČK: 52. Boudník. Rozhodčí: Boček. Diváků: 180.

Radek Hruška (kapitán SK Sokoleč): Hrálo se na těžkém terénu se soupeřem, který kladl při vší úctě zcela minimální odpor. Byla jenom otázka času, kdy se Sokoleč ujme vedení. Vítězství se zrodilo už v prvním poločase, kdy rozhodl mladý útočník Jakub Provazník. Teď nás čekají dva zápasy venku, které nám trochu ukážou, jak na tom jsme. Zatím jsme neměli soupeře z horní poloviny tabulky. Nechci nikoho urazit, můžou nás překvapit, ale teď teprve uvidíme. Jedeme do Tuchlovic a do Tochovic. Musíme se připravit a bodovat maximálně. Chtěl bych poděkovat fanouškům, že i v tomhle počasí přišly skoro dvě stovky a fandily.

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): Výsledek všichni vidí. Sokoleč má zkušený manšaft, my bychom museli mít formu, kterou teď úplně nemáme, abychom tam byli konkurenceschopní. Výsledek úplně odpovídá dění na hřišti. My musíme přidat v hodně ohledech. Akorát mě mrzí vyloučení Lukáše Boudníka. Je to taková nezkušenost mladého hráče. Má žlutou, pak něco zachraňuje. Udělal to z nerozvážnosti. Nezlobím se na něj, ale mrzí mě to, protože nám vypadne určitě na jedno utkání. Musíme to s Poříčím nad Sázavou doma zvládnout, abychom měli body. V Sokolči jsme neměli nárok.