1/8

Sparta Kutná Hora – Spartak Průhonice 1:4 (1:0)
Branky: 13. Piskač – 47., 53. a 81. Štěpnička, 65. Bureš. ŽK: 34. Pleva, 45. a 69. Nekvinda, 64. Exner, 78. Piskač – 60. Douda, 61. Kotýnek. ČK: 69. Nekvinda. Rozhodčí: Kubečka. Diváků: 85.

Libor Tichý (trenér Sparta Kutná Hora): Bohužel jsme navázali na nepovedené utkání z minulého týdne v Berouně a opět jsme propadali zejména v osobních soubojích. V ofenzivě nám chyběla lehkost a jednoduchost v zakončení, a proto je pro nás porážka krutá, ale zcela zasloužená. Je třeba ji přijmout a koncentrovat se na další utkání s Povltavskou, ve kterém budeme chtít všichni určitě uspět.

Rudolf Kahle (trenér brankářů Spartak Průhonice): V první půli byli domácí pohyblivější a důraznější, my jsme si trochu zvykali na větší hřiště. Postupem času jsme si začali vytvářet i šance, ale gól dal soupeř. Před přestávkou nás podržel gólman. Do druhého poločasu jsme zlepšili organizaci i pohyb a trochu jsme změnili rozestavení. Pomohla nám i brzká branka Štěpničky, který následně přidal další dva góly. Kluci zápas neskutečně odmakali, navíc asi v prvním letošním vedru. Za výkon ve druhé půli jsme si důležité vítězství určitě zasloužili. Trochu závidím trávník, zároveň musím vyseknout pochvalu našim fanouškům.

loading
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right