Hosté měli také absence, tou největší byla ztráta Vlasatého v obraně, ale domácí při velké marodce neměli chvíli vůbec žádného gólmana. Zraněného Izeru měl totiž původně nahradit Adamus, jenže na čtvrtečním tréninku si zlomil prst a místo na trávník musel do nemocnice na operaci.

Izera nakonec obětavě zaskočil a zejména v první půli měl hodně práce, protože obrana Vraného nefungovala jak měla a Lhota měla několik velkých šancí otevřít skóre. Jenže přesto, že dorazil Kudela, tradičně se trápila v koncovce. Ne náhodou dala jen 21 branek, to je nejméně ze všech mužstev v soutěži.

A doplatila na to. Domácí sice šance neměli, ale Fedrhanc s chutí pálil z dálky. Jednou na pole, ale podruhé už donutil k famóznímu letu gólmana Pecha a potřetí to vyšlo – vingl na 1:0.

Vranému to pomohlo, ale rozhodnuto bylo až v koncovce zápasu, do té doby byl výsledek na vážkách. Závěr už byl ale vranský. Střídající Hrůnek brzy po nástupu na plac dal na 2:0, poté Jaráb nabil na třetí branku Růžičkovi a Lhota ukázala neschopnost i při penaltě, ani ti nedala. Místo toho ji Fedrhanc dorazil čtvrtým fíkem.

Sokol Vraný - SK Lhota 4:0 (1:0). Branky: 41. a 90. Fedrhanc, 75. Hrůnek, 76. Růžička. Rozhodčí: Laštovička. Diváků: 130.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...