Úvod přitom patřil hostům, jenže v jedné šanci nastřelili tyčku a ve druhé je vychytal Skalák. Pak se poprvé v zápase trefila další zásadní postava tuchlovického úspěchu, Ivan Baratynskyy. Hráč, který byl některých za zenitem, zase zahrál skvěle, celé jaro perfektně pomáhal při absenci zraněného Jaroše a i v tom hle duelu byl hodně vidět.

Po jeho trefě přišly zajímavé penaltové momenty. Domácí Fitko po faulu na Sedláčka pokutový kop pokazil (nad), na druhé straně střet Skaláka s útočníkem hostů sudí jako penaltový neviděl a protesty nepomohly.

Ve druhé půli už zářil zmíněný Sedláček, přezdívaný Lavi, který zaznamenal čistý hattrick. Do brány napálil koženou kouli hned po rozehrání první akce, pak přidal další gól a vše završil výstavní trefou z 20 metrů do šibenice. Hosté si za dobrý výkon také zasloužili gól a dali ho v závěru Sabolem.

„Tým mi dělá velkou radost. Po nepovedené zimní přípravě, kdy jsme chtěli chvíli i skončit, si to teď sedlo dokonale a daří se nám. Sedláček hrál zase neskutečně, prostě je rozrazil. To samé Baratynskyy, který ke gólu přidal i dvě asistence. Speciální pochvalu dám ještě Kubů, ten klub neprohraje jediný souboj a pořád může. Nicméně skvěle hraje celý tým,“ byl nadšený Miroslav Supáček.

On i celý tým si pak společně užili sobotní oslavu.

Tuchlovice – Mnichovo Hradiště 4:1 (1:0). Branky: 14. Baratynskyy, 46., 73. a 79. Sedláček - 88. Sabol. Rozhodčí: Souček. Diváků: 122.  


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...