Když chybí Lhotě Matyáš Kudela, je to hodně znát. To se přesně v důležitém duelu stalo. A tak i když Lhota převedla několik pěkných akcí, v koncovce se hodně trápila. "Jsem na infarkt, protože to, co nedáme, je neskutečné, ani tomu někdy nechci věřit. V tomhle by ten Maty Kudela byl posilou, protože to proměnit dokáže," říkal po utkání trenér Lhoty Petr Cais.

Nakonec Lhota po změně strana branku vstřelila, ale hodně šťastnou. Jakubu Kalovi v podstatě spadl na hlavu centr a z hranice vápna obloučkem zaplachtil za záda zkušeného gólmana Herinka. "Takovým podobným gólem jsme prohráli ve Švermově, teď se to otočilo," byl rád zkušený Petr Cais, že fotbalové zákony se nemění, a když máte někdy smůlu, jindy se zase usměje štěstí.

Kliku měla před týdnem Lubná v derby se Zavidovem, teď podala ale horší výkon. Třeba hrdina z minulého týdne Sogbo se neprosadil vůbec. Ale v závěru hosté přece jen byli vytouženému bodíku blízko. Dvakrát doráželi míč zblízka, jenže pokaždé branku Pejši přestřelili. A sestupu jsou zase blíž, i když ve hře je ještě dost bodů.

Lhota - Lubná 1:0 (0:0). Branka: 59. Kala. Rozhodčí: Divilek. Diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...