Lhotě se proti Poříčanům povedl hlavně první poločas, v němž si vytvořila dvougólový náskok a to ještě Hájek tutovku zazdil. Góly ale připravily domácím minely hostů. První udělal zkraje duelu brankář Janoczko, jehož špatné vyběhnutí potrestal snadnou hlavičkou Chlapec. Poté si ve vápně příliš osamocený Ibe strčil hrudí centr do strany, ale Zdeňka zasáhl rukou a Kwame z penalty zvýšil. Penaltu ovšem po přestávce dostali za faul i hosté, Nádeníček také nezaváhal a zápas tak dostal grády.

Poříčany nejdřív mohly inkasovat, jenže v závěru měly šance. Šmidrkalovu bombu zastavili obránci a Janda v tutovce zacílil levandou moc vysoko.

Konec poznamenala srážka hlavami domácího Mbaha s Gajdaszem. Hůř dopadl domácí borec, který upadl do bezvědomí, ale nakonec se probral. I tak pro něj musela dojet sanitka. „Když se zvedal, začal kolabovat. Naštěstí mu kluci zaklonili hlavu a to pomohlo stejně jako rady paní ze záchranky, kterou jsem měl na telefonu,“ popisoval horké chvilky trenér Lhoty Jiří Kabyl, jehož svěřenec nakonec večer nemocnici v Kladně opustil.

Což Kabyla potěšilo stejně jako výsledek. „Potkala se dvě mužstva, která v přeboru asi skutečně nyní nejlepší. Byla to bitva, v níž jsme měli vést po první půli výrazněji, ale místo toho jsme udělali chybičku, soupeř snížil a bojoval o vyrovnání. Každopádně jsme se shodli s vedením Poříčan, že jak na podzim, tak teď to byl koukatelný a hodně kvalitní fotbal,“ dodal Jiří Kabyl.