Lány dojíždějí na to, že došly daleko v Poháru SKFS, kde se jim ve středu pár hráčů zranilo a ještě víc zaplnili marodku. A tak přijely do hodně blízké Lhoty (původně plánovali, že to bude na kolech) bez čtyř hráčů základní sestavy včetně kapitána a stopera Matějky nebo důrazného tanku Paluby. Domácím zase těsně před začátkem pípla zpráva, že útočná posila z Kladna Chvojka také nemůže hrát, protože jako hasič musel v neděli ráno zasahovat u rozsáhlého požáru v Kladno-Dubí. Navíc scházeli i Kudela, Kala nebo V. Danylych.

S absencemi se vyrovnali lépe domácí borci. Dobře bránili a těsně před pauzou sami udeřili. Nadaný Čermák, jenž studuje na západě Čech a trénuje se Sokolovem, si přehodil míč z pravé na levou a přehodil dokonale Javůrka v bráně.

I. A  třída: Slaný (v oranžovém) remizovalo doma s Kosoří 0:0.
Obrazem: Bod s Kosoří vyčapal Slanému fantastický brankář Mareš

Hosté také měli minimálně tři velké šance, jak skórovat, ale gólman Pejša byl perfektní a udržel čisté konto i po změně stran. Navíc v závěru zakroutil opět Čermák standardku přesně na D. Danylyche a nejzkušenější domácí borec zápas zavřel – 2:0.

„Hlava mi to nebere, ale tohle už není náhoda. Venku hoříme i na hřištích týmů, které nemají žádné body a doma porážíme elitní celky soutěže. I když Lány nebyly zdaleka tak dobré jako předtím Dobrovíz, to jsme prostě měli kupu štěstí. Tentokrát bych řekl, že výhra je zasloužená,“ byl nadšený trenér domácích Petr Cais.

Lhota – Lány 2:0 (1:0). Branky: 45. Čermák, 87. D. Danylych. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 70.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...