Lhota začala ve Hřebči sice obranně, ale ze dvou brejků rychle udeřila. Marko Veliký, jehož do Lhoty pustila právě Hřebeč, dal nejdřív gól sám a pak ho připravil Kodrijovi. Domácí vrátil do hry Pechr, jenž si prudký centr tečoval do vlastní brány. Když pak Kudela odmítl z úniku zvýšení, po přestávce Macháč vyrovnal a Hřebeč dál tlačila na pilu. Pak ale pustila do vápna Primuse a ten bombou do televizních znělek zase poslal hosty do náskoku. Jen na dvě minuty, než se povedl protiútok domácím a zcela volný M. Stříbrský trefil zařízení. „Což je u něj dost podstatné,“ usmál se manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Jeho tým pak zápas rozhodl střídajícím Faktorem, tahle změna domácím helfla. V nastaveném čase sice hosté po zblokované ráně reklamovali ruku, ale zkušený sudí Garaja byl jiného názoru.

„Jsme spokojeni s obratem, ale jednou bych rád zažil klidnější zápas, kdy bychom vyhráli normálně,“ přiznal Štěpán Sádecký a dodal, že vzhledem k vývoji divizí, kde se nedaří středočeským týmům, jsou body pro jeho partu zlaté.

Hostující Petr Cais byl z výsledku sice zklamán, ale bral ho s nadhledem, viděl i velkou snahu svého mužstva. „Kdybychom měli kliku, bylo by to na bod. Soupeř má ale opravdu výborné fotbalisty, navíc může střídat do obrovské kvality - na plac šli postupně Brodský, Klavík a Faktor. Většinu zápasu jsme byli pod tlakem a nebyli schopni jim odebrat míč,“ hodnotil s dovětkem, že kdyby Kudela dal za stavu 1:3 únik, byla by pro Lhotu situace nadějnější.

SK Kladno - SK Český Brod 0:1, Divize B, 12. 10. 2019
Kladno na první Brod nestačilo, rozhodl Herzán
Karlovarská Slavia se loučila s domácím prostředím ve Fortuna ČFL porážkou 3:4 s Velvary (v modrém).
Velvarský Jekyll a Hyde na pokračování
Sokol Hostouň - Vltavín Praha 0:2, FORTUNA:ČFL, 6. 10. 2019
Drahé zkraty Dosoudila a Czechowského