Vraný deklasovalo na podzim Tatran 6:0, v pátek se tak čekala jeho jasná výhra. Ale těžko říci, co se stalo, lepší byl ve všem domácí Rakovník. Dařilo se Janu Benešovi, který dal už během první čtvrthodinky dva góly a po hodině hry uzavřel svůj hattrick, to už dokonce zvyšoval na 4:0.

Hostující Jeřábek dvacet minut před koncem snížil, ale to byla labutí píseň Vraného, které v závěru přišlo o vyloučeného kapitána Havlovce dva žluté fauly) a ještě inkasovalo pátou branku od Husáka.

Tatran se tedy dál drží v naději, Vranému se možnost jít na bronzový stupínek trochu vzdálila a na páté příčce mu začaly dýchat na záda Lány. Ty mají dobrou formu, což potvrdily tříbodovým importem ze Hředlí.

Bleskový gól, pak i nervy

Lhota měla perfektní úvod, už po minutě si totiž vymodlil Kudela standardku, míč z ní proletěl vápnem až k D. Danylychovi a ten zavěsil – 1:0.

close Matyáš Kudela schytal ostrou ránu a jeho ret nevydržel. info Zdroj: SK Lhota zoom_in Matyáš Kudela schytal ostrou ránu a jeho ret nevydržel. Domácí pak byli lepší, nastřelili břevno, šanci měl Štoncner i další borci. Jenže proměňování šancí je problém Lhoty číslo 1, navíc agilní Kudela, jenž góly dávat umí musel odstoupit, když si naběhl na loket soupeře a s roztrženými ústy musel v krvi plac opustit.

Jeho tým už ale výhru nad oslabenými hosty, jimž scházeli třeba J. Kapek nebo L. Skoupý, uhájil. Zápas zlomil paradoxně ve chvíli, kdy čelil největší šanci Mšece. Tu zastavil obránce Zíka, míč se odrazil ke střídačkám a tam se ho ujal mladý Čurda, který po úniku nedal Doubravovi naději.

„Soupeř nám vůbec nic nedaroval, byl to boj, ale byli jsme podle mne lepší, měli mnohem víc šancí a vyhráli zaslouženě,“ komentoval duel nejzkušenější borec Lhoty Tomáš Vlasatý.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...