Hostouň sice do pauzy vedla trefou Hrnčíře (zkouška z Libiše), ale po obrátce dobře bránící Baník, za který nastoupil i veterán Kopřiva, otočil po dvou brejcích zakončených šikovným mládežnickým reprezentantem ve futsalu Křemenem.

„Na úvod to byla výborná prověrka. Výhru sice nemůžeme přeceňovat, ale je pro nás dobrým povzbuzením do další zimní práce,“ mínil stoper Libušína Jiří Veselý, jehož tým nemohl počítat s několika oporami jako Sejtariou, Fujdiarem nebo Havrdou.

Také Hostouň nebyla kompletní, přesto čekal Ivan Pihávek lepší výkon. „Mysleli jsme si, že budeme dominantnější, ale ukázalo se, že hráčům po třech týdnech tvrdé dřiny chybí drajv. Soupeř navíc dobře a organizovaně bránil, čekal na naše chyby a my je udělali,“ řekl Pihávek.

Ten čeká na hřišti přece jen víc, i proto chystá pohovory s hráči. „Ale víme, v čem musíme přidat a na co se soustředit,“ dodal kouč Hostouně.

Hostouň – Libušín 1:2 (1:0)

Branky: Hrnčíř – Křemen 2.

Hostouň: Czechowski – Věchtík, Trapp, Stříška, Charvát – Vegricht, Kulhavý, Kabele, Hanuščík – Hájek, Laušman. Střídali: Viduna, Kárník.

Libušín: Poráčanin – Výborný, Portužák, Veselý, Bittengel – Caizl, Abrham, Křemen, Švec – Pucholt, Obradovič. Střídali: Kopřiva, Říčka, Bejbl.