Baníku opět chybělo několik hráčů, přesto si doma s nevyzpytatelným soupeřem poradil. Pomohla mu stoupající střelecká forma Sejtarii, ale i to, že soupeři naopak jeho hlavní střelec Mráz scházel.

Bosenský útočník obě své trefy stihl za úvodní půlhodinu. První mu připravili hosté sami obrovskou hrubkou, při druhé využil spolupráce s Obradovičem, kdy ťukesem ve dvou překonali pětici obránců.

Jenže brzy po druhém gólu ex-ligový Třešňák po trestňáku snížil a zbytek duelu byl otevřený a Hvozdnice hlavně na přelomu poločasů o dost lepší. Brankář Cipra už ale branku nepustil a tři body zůstaly v Libušíně. „Výkon jsme moc dobrý nepodali, ale je to i tím, že dost hráčů schází. Máme ale výhru a kluci si ji u Kabelky v Rozdělově oslavili. Věřím, že brzy budeme slavit už u nás, nové kabiny i s restaurací dokončujeme,“ těší se předseda Baníku Petr Bartoš.

Když stáli u hřiště, byli nesmiřitelnými soupeři, ale po utkání se sešli k přátelskému posezení. O kom je řeč? O předsedovi fotbalového Baníku Libušín Petru Bartošovi a místopředsedovi SK Hvozdnice Jiřím Žaludovi. Oba se totiž dobře znají, patřili k tahounům někdejšího fanklubu Kateřiny Neumannové. Ta už sice s kariérou skončila, ale fotbaloví funkcionáři vyrážejí na zápasy i dál, hlavně na biatlon.