Po pátečním dešti to vypadalo, že se v Libušíně nebude moci hrát. Na hřišti byly louže, ale dorostenci a náhradníci se pustili do díla a speciálním luxem hřiště připravili tak, aby se slušná návštěva 130 diváků mohla bavit dobrým fotbalem. Což se také stalo. Hostující svěřenci ex-ligisty Jiřího Jeslínka staršího, na střídačce pořádně divokého, se po vyrovnaném úvodu dostali do tlaku, jenže první dvě velké šance mu parádními reflexivními zákroky překazil brankář Poráčanin.

Brzy po přestávce už neměl nárok na prudkou hlavičku Vegrichta po velmi dobře sehrané křídelní akci a centru.

I. B třída: Hostouň B (v zeleném) uhrála jeden z nejlepších výsledků sezony, doma porazila Vraný 4:2.
Obrazem: Záskok Tetoura vyšel dokonale, Kubíkovi lapil i penaltu

Když Baníkovci vysunuli dvacet minut před koncem presink, přišla skvělá a hlavně blesková protiakce hostů a Vegricht ve skluzu zvýšil.

Libušín se nevzdal, kouč Veselý poslal na hrot stopera Portužáka a tenhle tah vyšel, protože chlapík, který už roky dojíždí na zápasy z dalekého Děčína (!), hezkým obloučkem snížil (87.).

Ve zbylém čase se domácí sápali po vyrovnání, ale favorit už výhru udržel. „Při troše štěstí jsme mohli bod získat, nicméně Tuchoměřice potvrdily svou kvalitu, na B třídu obrovskou. Já ale mým hráčům poděkoval. Udělali za dva měsíce obrovský progres a přispěli k tomu, že se hrál nadstandardní zápas téhle soutěže. Jsem na ně hrdý,“ chválil trenér Baníku a mimochodem další divočák na střídačce Jiří Veselý.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …