Situace na dně tabulky I. A třídy, sk A, je aktuálně taková, že na sestup už jistě vypadají celky Králova Dvora B a také Velké Dobré, jejíž ztráta je po debaklu 0:6 v Rakovníku už výrazná. Sestoupí však zřejmě tři týmy, a tak si Černého petra vytáhne někdo z kvarteta Rakovník, Slaný B, Nové Strašecí a Podlesí. V klidu nejsou ani v Nelahozevsi a také v Jinočanech.

I proto je víkendový úspěch Slaného B s Jinočany cenný. Zápas to byl dramatický, ale šancí moc nenabídl. Domácí měli prakticky jedinou, kterou Marek už po jedenácti minutách využil. Centr jediné posily z áčka Bíby (v sobotu nemohl hrát divizi kvůli trestu) si poslal Marek do gólmana Guldána, ale míč se k němu odrazil a pak už nebylo problém rozhodnout.

Dobře hrající Jinočany měly jedinou velkou šanci až v závěru, jenže pěkná rána skončila jen na tyči branky Mareše, a tak syn slánské legendy sportovní fotografie uhájil důležité čisté konto.

„Romanovi v bráně pomohlo celé mužstvo, které opět výborně bránilo. Za poslední čtyři zápasy jsme dostali jediný gól, to ve Slaném nepamatuji,“ kroutil hlavou nevěřícně domácí trenér Radim Vavroch, jehož mužstvo nyní čekají těžké duely v Jílovišti a s Milínem.

SK Slaný B – Jinočany 1:0 (1:0). Branky: 11. Marek. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 50.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...