Tuchlovice ještě k jistotě potřebovaly doma porazit poslední Lysou nad Labem a nebylo to úplně jednoduché. Hosté kousali a dokonce šli do vedení. Ex-ligový brankář Rathouský navíc chytal jako čaroděj, ale před půlí přece jen domácí dva recepty na jeho kouzla našli.

Nejdřív se do šance dostával Jaroš a po faulu na něj kopal penaltu zkušený exekutor Fitko. Nespletl se a následně se výstavní trefou prosadil Kraus, jemuž prostě krásné branky historicky jdou.

Po obrátce se už skóre nezměnilo. Další šance domácích už chytil Rathouský a tlak postupně vadl, protože Tuchlovice potřebovaly hlavně neinkasovat, což se povedlo.

V soutěži tak obsadily šesté místo, výš nikdy nebyly. „Mise je splněna,“ ulevil si Miroslav Supáček, který celou sezonu považuje za úspěšnou. „Padesát jedna bodů je slušný počin, i když jsem počítal se šedesáti. Ale vzhledem k faktu, že jsme se zachránili, jsem spokojen. Děkuji hráčům za celkem dobrou tréninkovou docházku a za vůli i nasazení. Vzhůru do nové sezony,“ hlásí kouč.

Tuchlovice – Lysá n/L 2:1 (2:1). Branky: 44. Fitko (PK), 45. Kraus – 21. Kříž. Rozhodčí: Vyhnal. Diváků: 120.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …