Do poločasu byl hostující favorit o něco lepší a zaslouženě šel do vedení, když Prosek přeloboval gólmana Malého. Další závary po standardkách už domácí ubránili a ve druhém poločase už byla hra úplně srovnaná - každý chvilku tahal pilku.

Šance měly oba celky. Největší domácí kapitán Franc, který po ruce Lukeše kopal pokutový kop, ale Kabele ani nemusel zasahovat – míč jeho bránu přeletěl… Hřebeč mohla pojistit náskok po několika brejcích, které táhl zejména Novák, jenže nejlepší střelec soutěže tentokrát neměl střelecký den. Podaný zase po standardce nastřelil břevno, to samé se pak povedlo i domácím a také hřebečskému Jablonskému.

Rušný zápas nakonec skončil asi zaslouženou remízou, když domácí po trmě vrmě doslova procedili míč Šámalem za brankovou čáru.

„Je škoda, že jsme vedení neudrželi, ale bod zvenku je vždycky cenný a tenhle asi zasloužený. Měli jsme sice dobré momenty, ale že bychom byli nějak o hodně lepší, to ne,“ uznal manažer Hřebče Štěpán Sádecký a litoval zranění stopera Jana Dolejše, jemuž vypadlo rameno. Přitom s ostatními hráči má namířeno o víkendu na zmíněný zájezd do Itálie, kde se hřebečská parta chystá na duely AC Milán – Lazio Řím a Atalanta Bergamo – Juventus Turín. „Aby měli v závěru sezony z čeho čerpat a měli pořádnou formu,“ usmál se vedoucí mužstva Jozef Janík, který sám jako hráč v Itálii působil na Sardinii.

Kutná Hora – Hřebeč 1:1 (0:1). Branky: 84. Šámal - 26. Prosek. Rozhodčí: Budil. Diváků: 400.