Po nemastném a neslaném výkonu v Tuchlovicích začali tentokrát hráči Doks úplně jinak a úvodní půlhodina se jim povedla. Právě v ní po hezké akci dostali míč na střele Nesládka a ten nekompromisně zavěsil.

Další šance však už do konce zápasu domácí nedali, zase tolik jich nebylo. Právě Nesládek jednu měl, jenže z metru poslal míč jen do rukavic gólmana.

Na druhé straně obrana dirigovaná Zimermanem hrála zodpovědně a mladý tým hostů do ničeho velkého nepouštěla. Jedna tutovka ale nakonec přece jen přišla, tu vyřešil parádně gólman Švarc.

„Ještě pořád analyzujeme, proč kluci po výborné půlhodině ubrali a zbytek zápasu už nehráli tak dobře. Možná jsme se pod dojmem prvního gólu moc stáhli. Na druhou stranu je lepší vyhrát po takovém výkonu než zahrát skvěle jako s Milínem a nemít nic. To už jsme nechtěli po dvou prohrách připustit,“ hodnotil výhru trenér Doks Martin Škvára.

Ten není vůbec nadšený z toho, že další kolo krajského přeboru je vložené, středeční. Svazu to vyčítá, jeho mužstvo míří až do Mnichova Hradiště. „Pro nás je to absolutně nejdál a ještě se začne v půl šesté. To abychom vyjeli ve dvě hodiny a ještě každý po vlastní ose. Jenže dneska se ve dvě hodiny v práci nekončí jako za časů Poldovky, kdy zahoukala siréna a všichni šli po svém,“ zlobí se Martin Škvára.

Mimochodem jeho tým hraje i poté venku, v Libiši.

Doksy – Povltavská FA B 1:0 (1:0). Branka: 22. Nesládek. Rozhodčí: Braunšveig. Diváků: 150.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...