Do poločasu byla hra celkem vyrovnaná a skóre také. Hosty poslal do vedení tečovanou střelou Říčka, ale před poločasem Hájek vyrovnal a začínalo se nanovo. Hned po pauze posila z áčka Herčík dokonalým centrem posadila míč na hlavu Doláka a Slaný zase vedlo. Jenže další zásah Marka na 1:3 k nevoli hostů rozhodčí neuznali, protože viděli ofsajd.

Co bylo horší, hosté, kteří byli po čase kompletní a do brány postavili dlouholetou oporu áčka Sedláka, nevyužili své dobré hry a pálili jednu šanci za druhou. Brankář Berouna Libor Novák neměl před týdnem v Unhošti proti Kladnu svůj den, ale tentokrát zachytal parádně a zejména mladého Kopřivu otrávil třemi skvělými zákroky.

I. A třída: Vedoucí Tuchoměřice (ve  žlutočerném) zaskočilo SK Kladno B - zrodila se remíza 3:3.
Senzace kladenského béčka, Janda obral gólem o body jasného lídra I. A třídy

Dal tak Berounu šanci a domácí ji rádi využili. V 66. vyrovnal po standardce Šmíd a v 77. minutě rozhodl po bleskové akci Černík.

„Propadli jsme po naší standardce a to je naprosto zbytečné. Zápas jsme si však prohráli sami hlavně tím, že jsme neproměňovali šance. Tolik jako v Berouně jsme jich neměli za poslední tři zápasy, ale zakončení bylo bídné,“ žehral po utkání trenér Slaného Radim Vavroch.

ČL-U Beroun - SK Slaný B 3:2 (1:1). Branky: 43. Hájek, 66. Šmíd, 77. Černík – 6. Říčka, 51. Dolák. Rozhodčí: Šmejkal. Diváků: 50.