V první půli měly oba celky svoje šance, i když druhý celek tabulky z Libušína asi víc. Maroušek a Jechumtál vyhořeli v sólových únicích na brankáři Vitáskovi, Veselý pálil nad a neuspěl ani Křenek. Tutovku domácího Motlíka pak zastavil perfektně skluzem Portužák a nebezpečnou ránu zdálky lapil Poráčanin.

Ve 45. minutě sice Jechumtál míč do sítě přece jen dostal, ale radost Libušínu pokazil ofsajdový praporek.

Druhá část už byla na šance dietnější. Vůbec největší tutovku měl uzdravený Baníkovec Hrubý, jenže z malého vápna trefil jen zdánlivě bezmocně ležícího Vitáska. Na druhé straně už křičeli gól v jednu chvíli domácí po ráně Dědečka, míč směřující do kasy však vyhlavičkoval obránce Pucholt.

„Ale nebyla to žádná bouchaná, za mě se ten zápas povedl a měl kvalitu. Hostouň se snažila o kombinaci, a to už od gólmana Vitáska, my se snažili je napadat a docela jsme to vydrželi. Hráče za výkon zejména v prvním poločase musím pochválit, vyčtu jim jen špatnou koncovku,“ hodnotil duel hostující hrající trenér Jiří Veselý.

V hodnocení kvality utkání se s ním domácí asistent Roman Pavelec shodl, akorát podle něj měli blíže k výhře jeho svěřenci. „Počítali jsme s tím, že soupeř bude chtít hrát fotbal a to nám může vyhovovat. To se také stalo oba celky chtěly hrát, a tak se bylo celkem i na co koukat. Šance byly na obou stranách. Možná že jsme měli o krůček ke třem bodům blíž, ale když nedáte gól, nemůžete vyhrát,“ usmál se sám někdejší skvělý střelec Pavelec a dodal, že také on musí kluky z Hostouně za předvedený výkon pochválit.

Hostouň B – Libušín 0:0. Rozhodčí: Smejkal. Diváků: 60.