V sestavě Vovk, Mihálik, Pospíšil, Herčík, Dohnanský, Novotný, k tomu zkušený Vimr i velmi dobrý brankář Junek – to byla síla slánské sestavy. Bohužel jen na papíře, tam ale ještě nikdo žádné fotbalové body nikdy nezískal. Pravda leží na hřišti a tam dělali hosté obrovské chyby, které trestala zásadně dvojice David Malý – Ondřej Walter. Oba zaznamenali hattrick a jejich tým, který mezi 40. a 50. minutou nasázel čtyři góly, vedl postupně už 5:0.

Teprve pak se Slaňáci zmátořili a zásluhou Vovka, Dohnanského a Novotného snížili na 5:3. Ještě chybělo deset minut, ale zázrak se nekonal, domácí šestým gólem pojistili svou výhru.

„Áčku odpadl zápas s Chebem, ale my bychom nastoupili ve stejné sestavě s áčkaři, protože jednoduše aktuálně víc hráčů nemáme. Bohužel jsme chtěli hrát až moc profesorsky a dělali příšerné chyby, Od brankáře přes nejzkušenější kluky. Ještě jsme s tím zkusili něco udělat, ale už se to bohužel dotáhnout nepovedlo. Situace je tak pro nás těžká, ale jsme čtvrtí od konce a tam se musíme udržet,“ hlásí Radim Vavroch.

Jíloviště - SK Slaný B 6:3 (3:0). Branky: 19., 45. a 90. Malý – 40., 49. a 50. Walter – 61. Vovk, 72. Dohnanský, 81. Novotný. Rozhodčí: Pudil. Diváků: 50.

Slaný: Junek – Vovk, Volgner (64. Balla), Vimr, Zelenka (68. Krym), Dohnanský, Novotný, Mihálik, Herčík (58. Pulec), Pospíšil, Touré (46. Kopřiva).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...