Na Příbramsku za bývalou demarkační linií (Milín, Tochovice) se Tuchlovicím nedaří. V Tochovicích nezachytili domácí nápor v první půli v rozmezí 27 minut čtyřikrát inkasovali. Přitom v deseti předchozích zápasech dostali jen 6 gólů!).

Všechny branky dostali hosté z předbrankového prostoru, kde domácí byli důraznější a trestali chyby.

Nicméně i Tuchlovice uměly zahrozit. Ve 24. minutě snižoval na 2:1 Sedláček po akci Bureše. Pak sice domácí dali na 3:1, ale chleba se lámal vzápětí, když hlavičku Krause skvěle chytil domácí brankář a vzápětí domácí uskočili na 4:1.

„Nejlepší poločas, nejlepší zápas asi. Věděli jsme, že soupeř dostal za deset zápasů šest gólů. Trošku jsme změnili taktiku a úplně jsme ho nenaháněli. V minulých zápasech nám chyběl důraz ve vápně, což jsme teď měli. To asi rozhodlo,“ mínil tochovický kapitán Petr Sirotek.

Tím bylo prakticky hotovo. "Do druhé části jsme prostřídali, a domácí se zatáhli. My převzali otěže zápasu, ale byl to platonický tlak a vytěžili jsme z něj jen gól na 2:4 Krausem. Domácí hráli dobře, chytře zezadu a na brejky. Zaslouženě vyhráli. My holt musíme potrénovat a zaměřit se na další zápasy," nabídl svůj tradiční recept po porážce trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

„Byli jsme trošku zajištěnější a hráli jsme víc na brejky, protože jsme měli v zádech třígólové vedení. Potřebovali jsme vyhrát tomu jsme přizpůsobili druhý poločas, zase jsem ale trefil tyčku z trestného kopu, další střelu mi gólman vychytal,“ podotkl Sirotek.

SK Tochovice - AFK Tuchlovice 4:2 (4:1). Branky: 9. a 36. Čížek, 20. Janů, 28. Matoušek - 25. Sedláček, 63. Kraus. Rozhodčí: Nehasil. Diváků: 80.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...