Hosté prováhali úvod, nebo spíše řečeno koncovku, protože šance si vytvářeli od úvodního hvizdu Ale nedali, a tak šla do vedení Lhota po zásahu Zahrádky, jemuž hodně pomohl Adam. Hosty to zase tak moc nerozhodilo a do pauzy skóre otočili. Nejdříve vysoký míč nečekaně propadl za obranu, kde ho našel Kapek a zase potvrdil, že je ve střelecké formě. Dvě minuty poté se dostal k míči Kučera a i ten je důležitým kanonýrem celku ze Mšecka – 1:2.

Po přestávce nepískl rozhodčí Pipek, jenž pod dohledem šéfa rozhodčích SKFS a předsedy OFS Kladno Petra Blažeje řídil zápas s onlinekamerou GoPro na hlavě, penaltu za zákrok na hostujícího Krupičku, ale bylo to jediné, co mu hosté malinko vyčetli. Jinak dostal on i jeho kolegové pochvalu za rovinu, s jakou duel odpískal.

Lhota se dostala k vyrovnání díky zaváhání Čecha, jenž „šmrdlal“ merunu na půlce, přišel o ni a vracející se Erba uklouzl, takže rychlík Čurda zasekl a pak pohodlně skóroval.

Mšecko-strašecký celek i pak mohl výhru strhnout na svou stranu, jenže nebylo mu už přáno a odjel ze Lhoty pouze s bodem.

„Já jsem spokojen, tohle byl jeden z nejlepších soupeřů, se kterým jsme hráli, takže bod je ziskem. Mrzí mě vyloučení Denyse Danylyche těsně před koncem, takhle na konci už rozhodčí druhou žlutou dávat nemusel. Bude nám scházet,“ litoval ztráty zkušeného Ukrajince trenér Petr Cais. Paradoxně dvě Danylychovy karty byly jedinými v zápase…


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...