Spartak předvedl na Kladensku lepší výkon než nedávno v Doksech. Začátek měl výborný, ale dvě šance zahodil a pykal – domácí habán Pařízek se prosadil z prvního rohu a Hřebeč vedla. To její tým uklidnilo, ale v koncovce až příliš a tentokrát zahodila pár velmi dobrých příležitostí ona. Vrcholem byla penalta, kterou po faulu na Podaného neproměnil hrající kouč Novák. Naštěstí svůj renonc brzy napravil a těsně před poločasem po dalším rohu zvýšil na 2:0.

Příbramští sahali po snížení hned v úvodu druhé části, ale brankář Kabele byl proti a Hřebeč podržel. Domácí si však koledovali dál, jedna z hlavních opor Podaný neudržel nervy na uzdě a v 58. minutě ho sudí Beneš vyloučil. Už sedmý vyloučený borec Hřebče na podzim!

Spartak hodlala přesilovku využít, pár závarů sice nedal, ale pak využil hrubky domácí obrany Jeník a snadno do prázdné zakončil. Do konce scházelo pořád ještě čtvrt hodiny, ale Hřebeč už vedení uhájila a raduje se ze tří bodů.

„Zvládli jsme těžký zápas, Spartak nás solidně potrápil. Honičku jsme měli hlavně po vyloučení, ale až na jednu chybu a gól zadarmo jsme to odehráli velmi dobře,“ byl rád manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Hřebeč – Sp. Příbram 2:1 (1:1). Branky: 8. Pařízek, 45. Novák - 75. Jeník. Rozhodčí: J. Beneš. ČK: 58. Podaný (H). Diváků: 50.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …