Penalty, to byla pěkná tečka za vydařeným vystoupením dvacetiletého záložníka, který byl střelcem všech branek domácích! Čistý hattrick si schoval do závěrečné čtvrthodiny a stačilo mu na něj pouhých devět minut.

"Odmakali jsme to ale všichni, byla to výhra celého týmu," skromně podotkl hrdina zápasu a přiznal, že se chtěli zaměřit na silné duo soupeře - Třešnák, Mráz. "Bohužel nám to nevyšlo, na začátku utkání oba dali gól. Bylo to jako Karviná na Dukle," povzdechl si.

Jak přiznal, povzbudilo je snížení na 1:3. To se mu nepovedl přímý kop ze strany, jenž nedopatřením skončil k jeho velké radosti v síti. Soupeř ale po pauze přidal čtvrtou branku.

Hostům prý nepomohla. Naopak. "Zřejmě si už mysleli, že tím mají vyhráno," mínil odchovanec Kladna, v jehož dresu si v letním přípravném utkání přivodil zranění, kterého vyřadilo téměř na celý rok.

Pak přišly další Procházkovi velké chvíle. Druhý gól dal po přihrávce Hadriky, na kterou si naběhl z druhé vlny, třetí vstřelil ve skluzu těsně před gólmanem a u čtvrtého si na malém vápně zpracoval míč hrudí, aby ho posléze uklidil k tyči. 

Šimonovo střelecké představení si určitě nenechá ujít pokladník týmu. "Po třetím gólu jsem ani neslavil. Byl jsem sice rád, ale věděl jsem, co mě čeká," usmál se autor už pěti jarních branek.

V zápase měl nového spoluhráče. Vedení klubu potom, co přece jen pustilo útočníka Krause do Kladna, sehnalo jako náhradu na poslední Srba Lazara Kostiče, který naposledy hrál ve slovenském Liptovském Mikuláši.