Od úvodu kralovali domácí, ale první dvě šance ještě obrana Hřebče přežila. Jenže po půlhodině už ze závaru inkasovala a následně vyrobila pokutový kop, po němž Poříčany utekly na 2:0.

Teprve pak hosté přidali, jenže velkou šanci Nováka vychytal brankář a ze závaru míč do sítě nedostali. "To byla škoda, navíc Novák musel střídat kvůli svalovému zranění, a když přičtu i absenci Podaného a vysokého Pařízka, bylo oslabení ofenzivy dost velké," litoval manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Přesto ještě hosté mohli se zápasem něco udělat. Do hry šli Faktor a Nadri a tým začal druhou část náporem. Jenže další dvě šance neproměnil a od 80. minuty už riskoval a tutovky počítali do otevřené obrany zase domácí.

Ty sice vychytal skvěle brankář Zajíček, ale to už výsledek neřešilo stejně jako červená karta pro domácího Makovského. "Prospali jsme první poločas a probrali se pozdě. Byl to zápas, v němž bychom nedali gól ani za týden. Příští týden máme doma derby s Doksy, tak doufám, že předvedeme výrazně lepší výkon," doufá Štěpán Sádecký.

Poříčany - Hřebeč 2:0 (2:0). Branky: 19. vlastní Zajíček, 37. Urban (z PK). ČK: 85. Makovský (Poříčany).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...