Jedoměličtí zkusili vsadit jako před týdnem na Braškově na pevnou obranu, ale plán jim dost brzy selhal. Kladenští totiž výborně proměňovali nadějné situace. Poprvé udeřil pracant Kejha po centru, pak prošel na jaře střelecky naladěný Chvojka přes dva hráče a nekompromisně zavěsil na 0:2. Když následně natáhl z dvaceti metrů Slabý, jenž dostává stále více šancí také v divizním áčku, a mířil přesně k tyči, bylo prakticky rozhodnuto.

Ve vedru už ani jeden tým na žádné supervýkony nepomýšlel, a tak hra uvadla, góly však ještě padly. Domácí se zaslouženě dočkali branky po pěkné hlavičce Erby, ale v poslední minutě Šnobl přece jen jistil zaslouženou výhru Kladna.

„Byla to strašně těžká sezona, kdy musíme prakticky pořád jen vyhrávat. Takže jsme rádi, že to máme za sebou a že jsme ten krok udělali už teď a nenechali to na poslední chvíli,“ těšilo trenéra Kladna Tomáše Abrhama.

Toho v Jedomělicích „naštvala“ jediná věc, po zápase nebyly nápoje. „Fanoušci vypili všechno pivo i nealko, paní v kiosku nám nabídla jenom rum, což se nám v teple moc nechtělo riskovat,“ smál se Abrham s tím, že tím ho domácí neotrávili tak, aby se mstil on i jeho tým. „To vůbec, my si v posledním utkání sezony rozhodně kazit jméno nebudeme, s Lubnou to toho dáme všechno, co v nás ještě zůstalo,“ dodal s tím, že ani oslava s pivem nakonec nechyběla, ale až doma v Kladně, v Plzýýnce…


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...