Ve 3.min. fauloval vlevo před brankářem Sedlákem Hansl a domácí kopali tk. K míči se postavil někdejší reprezentant David Jarolím, ale míč zblokovala zeď. V 8.min. vybojoval míč Vimr pro Křečka, který poslal vpřed Kroutila, ten pak míč připravil narážečkou pro Hořejšího, jehož střela z první byla pro Kruliše nechytatelná a Slánští vedli.

V 10.min. pak po úniku střílel dobře Kroutil, ale Kruliš jeho pokus vyrazil. V 11.min. si Jarolím zopakoval tk. téměř ze stejného místa, jako tomu bylo v úvodu zápasu. Také tentokrát dobře postavená zeď zafungovala, ale míč po odrazu od ní orazítkoval břevno Sedlákovy brány. V 15.min. opět střílel Kroutil, ale ani tentokrát si na domácího brankáře nepřišel. V 17.min. přišlo vyrovnání, Sedlák nedosáhl na centr, míč poté přišel k noze Koutenského, který pohodlně skóroval.

Ve 23.min. šli ale hosté do vedení znovu. Nahrávačem byl opět Kroutil a střelcem Hořejší, který tentokrát nestřílel tvrdě, ale přesně a míč skončil u tyče Krulišovy branky.Po půlhodině hry došlo u domácích k nucenému střídání nebezpečného Davida Jarolíma. Ve 34. min. měl dost času na zakončení Koutenský, ale přestřelil. Po změně stran Sedlák skvělým zákrokem vyrazil na tyč tvrdou střelu Vobořila. Na druhé straně pak míč skončil na tyči po slánské standardce a následné hlavičce Mareše.

V 67.min. pak Sedlák po rohu domácích zlikvidoval perfektním zákrokem dorážku jednoho z domácích hráčů. Minutu nato Galbavý tvrdou střelou provětral rukavice Kruliše. V 75.min. převzal křižný pas střídající Lesyk, zbavil se Zelenky a tvrdou střelou a odrazem od přední tyče srovnal stav na 2:2. Rozuzlení napínavého utkání přinesla 84.min., když Hansl nešťastně poslal míč po nepovedené střele střídajícího Moravce do vlastní sítě.

"Ve Vykáni jsme sehráli zápas blbec. Většinu hrací doby jsme byli ve vedení a přesto jsme odjeli bez bodu. Po zápase naši kabinu opanoval smutek a zklamání, ale takový je fotbal. První poločas jsme odehráli velmi dobře, přestáli jsme i tlak domácích z úvodu poločasu druhého. Po hlavičce Mareše jsme užuž viděli míč v síti a vedli bychom v tu chvíli o dvě branky… Nakonec byli domácí šťastnější , dokázali otočit stav a tři body zůstaly doma. Slánští ve Vykáni určitě nezklamali a odhodlání hráčů do dalších zápasů bylo znát: „vodnesou“ si to za týden Poříčany!" hodnotil bojovně naladěný vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Čechie Vykáň – SK Slaný 3:2 (1:2). Branky: 17.Koutenský, 75.Lesyk, 84.Hansl (vlastní) – 8. a 23. Hořejší.

Slaný: Sedlák – Kubaška, Hansl, Jaráb, Zelenka – Maroušek (80. Danda L.), Křeček, Mareš, Vimr – Kroutil (80.Žahour) – Hořejší (65. Galbavý).