Hodně napověděl už první poločas, kde domácí šance nedali a pak sami k jednomu hostům dost pomohli. „Šli jsme třikrát sami (Truhlář 2x, Slabý) na branku a nedali ani jednou. K tomu jsme v součtu v druhou půlí nastřelili tři tyčky. Produktivita byla žalostná, navíc brankář Ševce před půlí nastřelil při výkopu spoluhráče Jandu do hlavy a byl z toho polovlastní gól,“ popisoval domácí trenér Radek Duda.

Hostující Radim Vavroch byl pochopitelně v lepším rozpoložení. Že uhraje jeho klub proti Kladnu za víkend 4 body, to mu udělalo velkou radost. „Měli jsme však tentokrát trochu štěstí, konečně. Soupeř svoje šance nedal, hodně nás podržel brankář Mareš. A při gólu si myslím, že brankáři zablokoval výkon náš Volgner, pak vyhrál hlavičkový souboj Volek a po jeho přihrávce už Stojanovski zakončoval do prázdné brány,“ komentoval rozhodující moment Radim Vavroch.

Zdroj: Bohumil Kučera

Radek Duda byl zklamán, jeho tým už body potřeboval. V tabulce je až třináctý, zatímco Slaný uskočilo na sedmou příčku. „Tohle byla nezasloužená prohra, nicméně když nedáte tolik šancí, tak si vyhrát nezasloužíte. Koncovku musíme zlepšit,“ říká kouč, který využil ze širšího kádru A mužstva záložník Slabého a novice z Velvar Tomáše Jankovského.

Také Slaný B využilo některé nevyužité borce z áčka (třeba Pospíšil si zahrál proti loňským spoluhráčům), ale hlavně se mu nyní bude dýchat lépe. „Čekají nás druhý a třetí tým tabulky (Vestec a Kosoř), pak jedeme do Berouna. Proto jsem rád, že jsme se odpíchli do středu tabulky,“ dodal Radim Vavroch.

SK Kladno B – SK Slaný B 0:1 (0:1). Branka: 41. Stojanovski. Rozhodčí: Hájek. Diváků: 120.