Slánští se dostávali nečekaně lehce do šancí, ale výborný brankář Boudník je mnohokrát potrápil a nebýt šťastného konce, asi by se jim o něm ještě dlouho zdálo. O Podlesí se bude zdát určitě mladému Kopřivovi, jenž po ráně loktem měl v obličeji obrovskou bouli a musel ze hřiště. Naštěstí pro domácí dorazil áčkař Dohnanský a Kopřivu nahradil.

Hektický byl závěr poločasu, kdy se slánskému Petru Dandovi povedlo dostat míč do brány, kousek za čáru, což potvrdil i asistent. Jenže opora hostů Mišůn měla jiný názor, rozhodčímu na lajně vynadal a byl vyloučen.

Gól platil, nicméně Podlesí i v deseti v 64. minutě vyrovnalo Vohradským a kýženému bodíku bylo blízko. Slaný dál nedávalo šance, Herčík neuspěl ani v úniku na Boudníka, ale nakonec si právě Herčík došel pro faul a penaltu proměnil opět Petr Danda.

„Tým musím pochválit, herně to bylo hodně dobré, jen jsme měli problémy s brankářem hostů, který soupeře držel a doslova brutálně nás vychytal. Naše výhra je ale zasloužená,“ hodnotil trenér Slaného Radim Vavroch.

SK Slaný B – Podlesí 2:1 (1:0). Branky: 44. a 77. P. Danda (PK) - 64. Vohradský. Rozhodčí: Pudil. Diváků: 60.