Ne, že by Doksy zahrály tak špatně jako nedávno v Tuchlovicích, ale sešlo se víc okolností, které šly proti nim. Vše ovlivnily dvě svatby, protože rychlík Sekanina odjel na jednu jako svědek a vinařičtí kluci byli na svatbě kamarádovi Doležalovi. V základní sestavě tak trenéři Škvára s Procházkou museli vynechat Dlouhého s Čampulkou, jindy její jasné členy.

Co bylo ještě horší, hosté vyráběli moc individuálních chyb, při kterých domácím hodně usnadnili góly. Už ten první tak padl, kdy se nepovedl odkop Černému a Macháček pohodlně zavěsil. Následně mohl srovnat Nesládek, tutovkou však pohrdl, což neplatilo o domácím (ex-velvarském) Tsopovi. Ten zakončil parádní výpad Libiše druhým gólem a šlo se do kabin.

Tuchlovice (v bílém) v krajském přeboru jedou, doma přehrály Mnichovo Hradiště 4:0.
Válec jménem Tuchlovice přejel také Hradiště. Koncert uzavřela Krausova nádhera

Doksy po pauze ještě zkusily se zápasem něco udělat, ale zase je srazil zbytečný gól, kdy si brankář Švarc srazil do kasy centr Vetešníka. Až za stavu 4:0 snížil Chaloupka, za stavu 5:1 se ještě po standardce prosadil Samek. Další dvě jasné šance už Nesládek zahodil, a tak je výsledek jasný.

Fotbalová příprava: SK Slaný (v modrém) nečekaně přehrál Sokol Hostouň 2:1. Obránce Ondřej Noll patří nyní už k oporám Slaného, přitom ještě na jaře hrál jen A třídu za Kladno
Skvělý slánský start do divize, výhru nad Meteorem tým vydřel

„Bohužel nám do toho zasáhla souhra všech možných špatných okolností. Týmově ten výkon nebyl nejhorší, ale individuální chyby nás srážely. Domácí nás nemilosrdně z šancí trestali, my ty svoje zahazovali. Výsledek neodpovídá, ale výhru bere zaslouženě Libiš,“ hodnotil trenér Doks Martin Škvára, který se s Tomášem Procházkou dost zlobili na některé hráče, protože úsilí a energii, které do týmu dávají, se jim nevrací tak, jak by si představovali.

Zlepší se tým Doks doma s Dobříší a bude zase šlapat jako na jaře? Uvidíme v sobotu, tým by úspěch potřeboval.

Libiš – Doksy 5:2 (2:0). Branky: 16. Macháček, 34. Tsopa, 60. Vetešník, 68. Menčl, 75. Přibyl – 73. Chaloupka, 85. Samek. Rozhodčí: Divilek. Diváků: 80.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...