Na malém hřišti umí Poříčany hrát výborně, ale dokeská obrana je tentokrát ubránila a celý našel recept na to, jak se dám dostat k nebezpečným situacím. Zejména Sekanina svou rychlostí platil, už v první půli byl blízko gólu. Hostující lavička už se po jeho pokusu radovala, ale rozhodčí gól neuznali s tím, že míč nepřešel celým objemem za brankovou čáru.

Co se nepovedlo v první o půli, podařilo se chvíli po startu druhé. Sekanina zase utekl a tentokrát už únik zakončil výborně – 0:1. A co víc, v 73. minutě připravil další trefu střídajícímu Davidu Chaloupkovi, jenž po měsíční absenci naskočil teprve čtyři minuty před svou trefou.

„Pak už jsme zápas dohráli v podstatě v pohodě. Bylo to Danovo utkání, a také Pepíka Švarce. Ne, že by měli domácí nějaké velké šance, ale když se tam objevili, Pepa byl vždycky jistý a na svém místě. Asi nikdo nečekal, že právě my bychom mohli Poříčany dobýt, ale kluci zahráli jeden jako druhý skvěle. A kdo by řekl, že čtyři kola před koncem podzimu budeme mít 21 bodů, stejně jako druhý tým tabulky?!“ chválil mužstvo trenér Doks Martin Škvára, jenž postrádal v minulém kole skvělého Galbavého (zuby) a Černého (otřes mozku). Vrátili se naopak dlouhodobí marodi Chaloupka a také Dlouhý.

Nyní čeká Doksy další silný protivník, v sobotu hostí doma Sokoleč. 

Poříčany – Doksy 0:2 (0:0). Branky: 55. Sekanina, 73. Chaloupka. Rozhodčí: Tvaroh. Diváků: 200.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...