„Porážku beru na sebe, nedokázal jsem tým připravit na důležitý zápas a motivovat ho k výhře, byť jsem pro to udělal v týdnu i před zápasem maximum. Když takovou věc umí uznat Mourinho, musím i já,“ připomněl hodnocení slavného portugalského kouče AS Řím po Slavii zklamaný trenér Kladna Radek Duda.

Přitom jeho mužstvo začalo na Dynamu výborně a po průnikové přihrávce Daníčka zakončil Jan Duda pěkně sólo.

Jenže už po chvíli bylo vyrovnáno, když kladenská obrana neuhlídala centr a Dubský přesnou hlavičkou do šibenice vyrovnal.

V přestávce před druhým poločasem trenér Duda a zkušený zadák Jan Pechr zkusili mužstvo ještě namotivovat, aby se zlepšilo a šlo za výhrou, ale nepovedlo se. Naopak brzy se trefili po brejku domácí a Kladenští už po platonickém tlaku vyrovnat nedokázali. Naopak Buldra v závěru jistil výhru Dynama 3:1. „Opakuji, je to zklamání. Chtěl jsme po podzimu aspoň dvacet bodů a máme sedmnáct, to je málo. Kluci nepochopili, že se žádný zápas nevyhraje sám,“ dodal rozhořčený Radek Duda.

Dynamo Nelahozeves – SK Kladno B 3:1 (1:1). Branky: 13. Dubský, 52. Janovský, 88. Buldra – 8. J. Duda. Rozhodčí: Špaček. Diváků: 80.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...