Důležitý byl konec prvního poločasu, který hosté vůbec nezvládli. Nejdřív neodkopli do bezpečí míč, pak zbytečně faulovali a zkušený ex-ligista nerad je vytrestal parádním trestným kopem. Když vzápětí hosté odmítli z jasné šance vyrovnání, dostali druhý gól z protiútoku po tečované ráně Gruntoráda.

Jenže nemuselo být zle, protože rychle po změně stran mladý Adam Hodan snížil a mužstvo, které v poločase okysličil příchod bijce Baratynskyyho, se tlačilo za vyrovnáním. Jenže na to už nedosáhli, a tak odjeli domů opět smutní.

"Do poločasu jsme hráli pomalu a bez tlaku, a v závěru jsme po dvou nesmyslných situacích, které zdaleka nebyly gólově dostali dvě branky. Nechápu ty minely ještě teď," kroutil hlavou trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

Podle něj hodně pomohl příchod hrotového útočníka Baratynskyyho. "Okamžitě jsme dostali domácí pod tlak, korigovali Hodanem a stále tlačili, ovšem další gól jsme nepřidali. Za druhý poločas by nám bod slušel, bohužel nemáme nic. Je třeba se semknout, potrénovat a v sobotu doma vyhrát," hlásí před bojem s Libiší Miroslav Supáček.

Povltavská FA B - AFK Tuchlovice 2:1 (2:0). Branky: 42. Nerad, 45. Gruntorád - 52. A. Hodan. Rozhodčí: Šestořád.

Tuchlovice: Skalák - Brnovják, Pudil, Duchoň, Růžička - Bureš, Pihrt - Hodan (80. Žahour), Tóth, Kárník - Kraus (46. Baratynskyy).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...