Jasných šancí mnoho nebylo, trenéři obou mužstev připravily svoje celky poctivě. Přesto braškovský Urban před pauzou otevřel skóre. Jenže v poslední minutě poločasu pláchl rychlík Maroušek a vyrovnal. "To mě trochu zlobí, protože na tohle jsme se připravovali. Navíc jsme gól soupeři darovali, protože jsme sami měli standardku, ale zbytečně jsme pospíchali s jejím rozehráním a pak ještě riskovali přihrávkou. Domácí nás potrestali," mrzelo trochu hostujícího Dana Míčku.

Oba celky mohly strhnout vedení na svou stranu, ale výborní gólmani Poráčanin a Zlata byl po pauze proti. Poráčanin vychytal Bednáře i Stibora, Osvaldoval bomba pak sicce byla přesná, ale aby skončila brankou, nesměla by trefit spoluhráče Krovozu… Zlata si také vedl dobře a v závěru sice po rohu prohrál souboj s Portužákem, ale ten trefil hlavou kousek nad.

Velká Dobrá - SK Kladno "B" 1:1 (1:1),1.A. tř., 13. 8. 2022
Konečně výhra Dobré, vykoupila ji i krev a záchranka. Béčka bez gólu

"Za mne to byl výborný fotbal a bod pro oba je asi spravedlivý. Tm pochválím, protože Braškov má silnou sestavu a remíza s nimi má svou cenu," hlásil aktuálně jen kouč Libušína Jiří Veselý, který je po operaci menisku a hrát bude až na jaře.

Dan Míčka s ním souhlasil prakticky ve všem a kromě vyrovnávací branky byl s výkonem mužstva také spokojen.

Perličkou je, že oba celky na sebe měly o víkendu štěstí. V neděli se totiž setkala i béčka a tam Libušín vyhrál v také kvalitním duelu 2:1 Kopřivovou penaltou v závěru.

A aby toho nebylo málo, chlapci z obou táborů se setkali i v jednu v noci v České Lípě, kde v pořad Dohráno sofistikovaně probrali všechny sporné situace.

Krajský přebor: Doksy (v modrém) - Sedlčany 1:4.
Statečný boj v Dobříši Doksům nevyšel. Navíc přišla zranění