Sokolči hodně chybí střelec Peterka, koneckonců na podzim Tuchlovice v Sokolči do půle jasně vedly, ale pak snajpr neskočil a sám čtyřmi góly zajistil obrat. Teď v sestavě scházel stejně jako domácí střelec Jaroš, ale přece jen se domácím sestava vylepšila, milost dostal na disciplinárce Nosek, kopal už Kraus a Fitko.

Domácí byli lepší už do poločasu, přitom hráli proti větru. Šance však. proměnili až po změně stran a to ještě Fitko s tou první, pokutovým kopem za faul na Brnovjáka, měl problémy - proměnil až dorážkou. Každopádně se Tuchlovice uklidnily a pak už zápas zvládly. Druhý stoper Duchoň si naskočil na roh a hlavou zvýšil, vše pak pečetil po parádní kombinaci Žahour. Ten zakončoval parádním rohlíčkem mimo dosah marně se natahujícího brankáře Gabriela.

"Konečně jsme mohli použít širší kádr a na výkonu to bylo znát. Hlavně i střídající hráči (Žahour, Kraus, Vaigl) nám nesmírně pomohli ke třem bodům," chválil trenér Miroslav Supáček.

AFK Tuchlovice - SK Sokoleč 3:0 (0:0). Branky: 51. Fitko (PK), 60. Duchoň, 79. Žahour. Rozhodčí: Stejskal. Diváků: 80.

Proti Hřebči hrálo ve Hvozdnici mnoho faktorů. Roky se jí proti domácím nedaří, navíc chyběli Podaný s Prosekem, nicméně domácím zase scházel možná nejlepší fotbalista krajského přeboru Třešňák. Do půle měli hosté mírnou převahu a nedali pár šancí, ale po obrátce inkasovali. Poprvé po brejku, který skončil faulem a pokutovým kopem, z něhož kapitán Tomanec nezaváhal. Pak Hřebeč marně dobývala branku Povltavské rezervy, ale skóroval zase Tomanec, tentokrát pěknou ranou z dálky.

"Při naší hře na riziko měli domácí ke konci ještě pár pěkných šancí, ale už nedali. A my bychom nedali branku ani za týden, takže nezbývá než domácím pogratulovat a těšit se na derby s Tuchlovicemi, snad bude pěkně počasí," zhodnotil manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Povltavská FA - Hřebeč 2:0 (0:0). Branky: 53. a 65. Tomanec (první z PK). Rozhodčí: Nehasil. Diváků: 80.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...