Tuchlovice v nových žlutých dresech vyhrály v Libiši 2:0, když jim dal klid už po třech minutách střelec Kraus dorážkou pokusu technického Žahoura a pak se v závěru poločasu prosadil ještě Duchoň po trestném kopu Sedláčka.

Domácí ve druhé části přidali na tempu, ale hosté poctivě bránili a z brejků měli šance. Ta největší Pudilova skončila na břevně.

"Domácí tým hrozil po stranách a ze standardních situací, ale dokázali jsme ubránit a to byla cesta k úspěchu," mínil kouč vítězů Miroslav Supáček, který pochválil tým za zodpovědnou práci do defenzivy a brankáře Zacha, který několik situací s nadhledem vyřešil.

Sokol Libiš - AFK Tuchlovice 0:2 (0:2). Branky: 3. Kraus, 45. Duchoň. Rozhodčí: Horák.

Tuchlovice: Zach - Kubů, Fitko, Duchoň, Kárník (53. Pilař) - Pudil,Tóth - Žahour (18. Kraček), Bureš (89. Hořejší), Sedláček - Kraus (76. Ditrich).

Doksy, opět dost oslabené, si prohrály zápas s Kutnou Horou v úvodu druhé části, kdy dostali od domácího Maška dvě branky a vzhledem k inkasovanému gólu z první části už to bylo 3:0. Martin Zimerman sice v 77. minutě snížil, ale Sparta si už výhru, která jí pomůže z dek.lu tabulky, ujít nenechala a ještě jistila na 4:1.

V minulém ročníku Doksy prohrály s Kutnou Horou obě utkání, tým od svaté Barbory je tak jejich nejméně oblíbený v celé soutěži.

Sparta Kutná Hora - SK Doksy 4:1 (1:0). Branky: 14. Křelina, 46. a 52. Mašek, 90. Petr - 77. Zimerman. Rozhodčí: Šmejkal.

Doksy: Tesař - Doležal, Zimerman, Prošek, Pešička - Sekanina, Neuman, Galbavý, Čampulka, Fišer - Nesládek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...