První gól přišel už v 7. minutě, kdy domácím trvala akce od vlastní branky pouhé tři vteřiny. Stoper Duchoň posunul na Tótha a ten nádherně vyslal do šance Sedláčka. Ten trefil tyčku, ale dobíhající Brnovják byl u dorážky první. Za chvíli to už bylo o dvě branky, když cizelérskou techniku předvedl Žahour. Fintou "pocem-kamdeš" poslal hostujícího obránce na Stochov, sám uhnul na Lány a levačkou zavěsil. Před pauzou se pak dočkal i Sedláček, po krásném vysunutí šel sám na Nováka a libově ho přehodil. Poborský hadr…

Slavný berounský klub jen těžko první půli rozdýchával a ve druhé se zlepšit jen částečně. Inkasoval už jen jednou, když nebezpečný centr z rohu odvrátil jen k Duchoňovi, který zblízka nabídkou nepohrdl. Ale jinak už se skóre neměnilo a brankář Skalák v pohodě dokráčel k čistému kontu.

Trenér Tuchlovic Miroslav Supáček by spokojen a jediné, co ho mrzí, je stav jeho mateřského klubu, protože v Berouně kdysi jako malý kluk začínal.

"Nastoupili jsme s vědomím, že hrajeme o šest bodů. Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou - až na malé výjimky. Dokázali jsme i třikrát skórovat ze hry, což se nám tak často nedaří," líbilo se Supáčkovi a chválil hráče za nasazení, dobré kombinace, koncovku a především za nulu vzadu. "Jediné, co mě trochu mrzí, že jsme takto výrazně porazili tým, kde jsem se v pravěku učil hrát fotbal. No, léta běží a časy se mění. Tak nějak jsme pondělní pomlázku přesunuli na Velký Pátek," dodal kouč.

My dodejme pochvalu pro oba celky, rozhodčí Miroslav Vlk jim neudělil ani jednu kartu.

Tuchlovice - ČL-U Beroun 4:0 (3:0). Branky: 7. Brnovják, 21. Žahour, 41. Sedláček, 56. Duchoň. Rozhodčí: Mir Vlk. Diváků: 120.


Načítám tabulku ...