V dohrávce remizoval Brandýsek v Buštěhradu, kde si domácí vynutili rozstřel až v samotném závěru.

VRANÝ – ZLONICE 4:3

Hosté třikrát vedli, ale nakonec odjeli z velmi pěkného utkání bez bodů. „Ani na chvíli jsem o našem vítězství nepochyboval,“ řekl kouč domácího celku David Cimrman a oba tábory víceméně svorně potvrdily, že rozhodla lepší kondice a kvalitnější lavička vranského celku. Nastoupil proti němu také jeho loňský kouč Josef Fujdiar, který je aktuálně hrajícím trenérem poražených. Ještě v první půle ale odstoupil.

KROČEHLAVY – ČERNUC 3:0

Vítěze ctila kvalitní defenziva, která toho hostům dovolila pomálu. Jediné, co kročehlavského trenéra Josefa Andrleho mrzelo, bylo, že dlouho nemohli vstřelit uklidňující druhou branku. Povedlo se mu ale střídání, přičemž oba noví hráči se prosadili. Jak veterán Hehejík, tak mladík Klablena. Prohra hostů byla ještě milosrdná na kročehlavském letišti to prostě neumějí.

LIDICE – BUŠTĚHRAD 2:3 pk

Derby mělo kvalitu i patřičný náboj. „Nechápu, jak mohou být Lidice poslední,“ prohlásil trenér hostů Zdeněk Nachtigal po druhých vítězných penaltách v jednom týdnu. Jinak duel byl hodně vyrovnaný a skončil zaslouženou dělbou bodů. Nejlepším hráčem zápasu byl stoper hostů Roztočil, který bránil nejnebezpečnější hráče soupeře Falouta a Šilhana.

DRUŽEC – LIBUŠÍN B 0:5

Jednoznačnou výhru Baníku režírovali áčkaři Abrham a Caizl, kteří se spravedlivě podělili o čtyři góly. Domácí byli pouze v jedenácti, při souběhu mělo prý víc hráčů béčko. Nejvíc hrozili ze standardek a jejich největší šance skončila na břevnu, od nějž se balon odrazil na brankovou čáru. To bylo už za stavu 4:0.

BRANDÝSEK–POZDEŇ 3:2 pk

Po nevýrazné a poklidné první půli, která připomínala přátelský duel a spíš patřila domácím, byla druhá část živější. Hosté vyrovnali poločasové manko, a totéž se jim podařilo i pět minut před závěrečným hvizdem. Brandýsek tak potřetí v řadě remizoval 2:2. Deset minut před koncem se poškorpil Landvojtovič s Hartmanem, což rozhodčí ocenil červenými kartami.

NOVO KLADNO – SMEČNO 1:2

Hostům patřila zejména první půle, vinou střelecké nepřesnosti ji vyhráli pouze 1:0. Po změně stran zvýšili na dvougólový rozdíl a až potom, co Jung dostal Novo na dostřel, začali mít domácí navrch. Zejména pak v poslední čtvrthodině viselo vyrovnání na vlásku. „Ale za celé utkání bychom si to nezasloužili,“ uznal kouč Nova Stanislav Jung. Měl jen jedenáct hráčů, hostů bylo osmnáct!

SN KLADNO – VELVARY B 1:3

Zasloužené vítězství hostů, kterým stál v první půli v cestě výtečný gólman domácích Macík. Zlikvidoval soupeři minimálně tři gólové střely. Posléze si v duhém poločase poradil i s pokutovým kopem Mikše. Za stavu 2:1 měli Kladenští velkou šanci, herně lepší hosté ji však přečkali a pak svoji jednoznačně zaslouženou výhru pojistili brankou kanonýra Podivínského.