Utkání dlouho režíroval hostující střelec Ilja Vojnikov. Po přestávce už uzavíral hattrick a v té chvíli vedly jeho Libčice 3:1. Jenže už od konce poločasu hrály jen v deseti, protože opora a kapitán Lukáš Paluka rasisticky urazil libušínského Milana Pucholta (podle zápisu „Aspoň nejsem černej ty č….u jeden!“) a byl vyloučen. Tenhle trest bude mít ještě velkou dohru u disciplinárky a bývalý skvělý borec Velvar tak svému celku hodně zavařil.

Libušínu pomohl také příchod Nika Obradoviče na hrací plochu. Ač není zdravotně úplně ready, zařídil po parádních únicích dvě branky a jeho tým po slepených trefách Portužáka a Fujdiara vyrovnal v 65. minutě na 3:3.

Začalo se znovu, ale hosté zase udeřili, když nádherně zavěsil z TK Vondra (72.).

Ale domácí, ač bez vůdce Veselého v sezoně skoro nic nevyhráli, tentokrát zabejčili a na jaře perfektní Fujdiar ml. zase vyrovnal.

V závěru pak kopali standardku, při té došlo ke kontaktu hlavičkujícího Portužáka a brankáře Libčic Basla. Rozhodčí Horák odpískal penaltu a tím rozčílil hosty, kteří se dožadovali faulu na brankáře. Nastala mela, při které Portužák strčil prsama do Vevery a byl vyloučen.

Penalta se však kopala a Maroušek při její exekuci nezaváhal – 5:4.

Libušín nyní čeká další důležitá bitva ve Lhotě, kde bude jistě postrádat vyloučeného Portužáka, ale jiný stoper Veselý už by v sestavě měl být. Libčice doma přivítají Mšec/N.Strašecí a bude to duel, v němž půjde o druhé místo a vyhraje snad fotbal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...