Do zápasu vstoupili domácí dobře a už v 6. minutě otevřeli skóre Baratynskyym, který si mohutnou postavou udělal po autu místo ve vápně a zakončil přesně na zadní tyč. Ve 37. minutě zvýšil na 2:0 Sedláček a pohodu si domácí tým přenesl také do druhého poločasu.

Na 3:0 dával po akci Sedláčka někdejší velký kanonýr Kladna Marek Tóth a ukázal, že góly pořád může dávat. A jeho někdejší kolega z Kladna Václav Kraus ho napodobil, když se trefil nádhernou ranou do šibenici. Tahle fotbalová lahůdka zápas uzavřela.

"Kraus ukázal, že není malých rolí, podle mne vyhnal všechny pavouky z horního rohu branky. S výkonem týmu jsem místy spokojen, vstup do soutěže se nám celkem povedl. Tak jen neusnout na vavřínech a pracovat dál," zůstává tradičně raději při zemi trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

AFK Tuchlovice - SK Mn. Hradiště 4:0 (2:0). Branky: 6. Baratynskyy, 38. Sedláček, 68. Tóth, 82. Kraus. Rozhodčí: Špicl. Diváků: 90. 

Tuchlovice: Zach - Kubů, Fitko, Nosek, Kárník (84. Pilař) - Růžička, Bureš (67. Kraus), Tóth, Sedláček (81. Ditrich), Žahour (74. Kraček) - Baratynskyy (77. Jaroš).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...