Jak už bývá tradice v zápasech Tuchlovic s Průhonicemi, padá hodně gólů, vždyť na podzim duel skončil 4:4. Hosté začali rozpačitě, domácí vyhrávali souboje a zatlačili je před Skalákovu branku. Po deseti minutách šli po zásluze do vedení díky proměněné penaltě, ale ve 28. minutě nařídil rozhodčí pětku také pro Tuchlovice a Fitko nezaváhal.

Jenže už po třech minutách zase domácí vedli, a když přežili dobrý nástup hostů do druhého poločasu a sami zvýšili na 3:1, vypadalo to, že si připíší značně cenný bodový výtěžek pro boj o záchranu.

Ale Tuchlovice měly ještě víc než půl hodiny a tenhle čas naplnily dobrou hrou a konečně i góly. Do hry je vrátil důrazným průnikem Kárník, o deset minut později (72.) se po centru ze strany prosadil na 3:3 Baratynskyy, a když oba týmy byly smířeny s remízou, tak ji odmítl v 87. minutě bombou dosud spící střelec Kraus.

"V hektickém závěru jsme výsledek uhájili a tři body jsou v cestě za záchranou hodně cenné. Hráče chválím za neutuchající víru ve vítězství," hodnotil duel spokojený kouč hostů Miroslav Supáček.

Spartak Průhonice - AFK Tuchlovice 3:4 (2:1). Branky: 9. Douda (PK), 40. Procházka, 46. Štěpnička - 28. Fitko (PK), 61. Kárník, 71. Baratynskyy, 87. Kraus. Rozhodčí: Šmejkal. Diváků: 230.