Domácí trenér Martin Škvára kouše špatně všechny porážky, ale tahle obzvlášť bolela. Těšil se, že když vsadí na stejnou sestavu jako před týdnem, bude i výkon stejně dobrý, ale nestalo se.

„Ani nevím, jestli se mi k tomu něco chce říkat. Jsem neskutečně nas..nej, navíc stojím v koloně na D jedničce,“ skřípal zuby cestou na Velikonoční víkend při zápasovém hodnocení.

Podle něj byl duel s Libiší bez šancí, přesto přinesl tři góly. „A bohužel my je soupeři darovali. Dvakrát zaznělo od našich hráčů: ´Mám!´ a dvakrát neměli,“ mračil se Martin Škvára.

Nejdřív si křikl stoper Černý, ale míč nevzal hlavou ideálně a temenem ho postrčil jen k Vondrovi, který nekompromisně trestal bombou pod horní tyč.

Nástup do druhého poločasu ale dokonale vyšel domácímu žolíkovi Doležalovi. Minutu při příchodu na hřiště dostal přesný centr od Mertlíka a hlavou vyrovnal.

Jenže nastalé euforie domácí nevyužili a naopak si nechali dát další lacinou branku. Tentokrát neodhadl centr brankář Švarc, míč propadl k hráči hostů a Švarc ho musel stáhnout – penalta! Proměnil ji Moravec a Libiš už ve zbytku zápasu atakům domácích odolala.

Těm nevyšel ani trestňák z vápna (po faulu na Nesládka však žádali penaltu), jinak byli bezzubí. „Rozhodčí? Zaplaťpánbůh za ty staré mazáky, ti aspoň vědí, co pískají, ale ti mladí by se měli učit nejdřív v nižších soutěžích a ne v krajském přeboru. Kvůli nim jsme neprohráli, ale slabší výkon v sezoně ještě naše hřiště nevidělo,“ dodal zklamaný Martin Škvára.

Doksy – Libiš 1:2 (0:1). Branky: 47. Doležal – 39. Vondra, 52. Moravec (PK). Rozhodčí: Týče. Diváků: 100.

Doksy: Švarc – Havelka (46. Doležal), Černý, Zimerman, Pešička – Sekanina (83. Fišer), Steinbach, Chaloupka (46. Galbavý), Matějka – Mertlík (69. Samek), Nesládek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...