Zápas hraný netradičně v neděli (kvůli dorostu) začal hodně divoce, po necelé půlhodině to bylo 3:2. Za domácí zářil zmíněný Vydra a svůj první gól za novým tým dal také Tomáš Vysloužil, který přišel v zimě z Lidic, ale v přípravě se vážně zranil a kope až teď na konci ročníku. Za hosty, které drtí série zranění, střelec Havlovec dostal trest za červenou na Tatranu a kapitán Fedrhanc se loučil se svobodou, se prosadil dvakrát mazák Libor Volf a držel Sokoly ve hře.

Jenže před poločasem se obrana Vraného poroučela do kabiny dříve než bylo třeba. Domácí jejich chyb využili k dalším dvěma zásahům, když poprvé v dresu Švermova skóroval na domácím hřišti Tomáš Marek a pak Tomáš Vydra dokonal hattrick.

Ve druhé části daly oba celky ještě po jedné brance. Zbytek pochytali brankáři, mimochodem oba zaslouží pochvalu. Mladičký Štochl dostal hloupý první gól, ale pak vše několikrát napravil. Hostující Izera pomáhá několik týdnů Vranému přesto, že není z cela zdravotně v pořádku.

„Byla to taková přestřelka týmů odpovídající lepší polovině tabulky. I když Vraný patřilo dlouho ke špici, což u nás ale nepotvrdilo. Měli jsme sice nějaká hluchá místa, ale jinak jsme vyhráli zaslouženě, první půle byla dobrá. Druhá už se spíš dohrávala, výsledek byl jasný,“ mínil domácí lodivod David Nedvěd a byl škodolibě rád, že jeho asistent Radek Volf slíbil za tři body kabině basičku piva. „Už se na něj těšíme,“ smál se Nedvěd.

Hostující David Cimrman konstatoval, že jeho klub sráží velká marodka, ale vymlouvat se na to nechtěl. "Každému chybí nějací hráči. Problém naší celé sezóny je spíš to, že dostáváme laciné góly. Já osobně už vyhlížím konec sezóny. Navíc teď bylo pár hráčů společensky unavených, kapitán Fedrhanc se loučil se svobodou. Přesto si myslím, že jak v Rakovniku, tak ve Švermově jsme měli zápasy zvládnout důstojnějším způsobem," ví trenér Vraného.

Švermov – Vraný 6:3 (5:2). Branky: 6., 17. a 41. Vydra, 15. Vysloužil, 39. Marek, 51. Steinbach - 2. a 28. Volf, 62. Jeřábek. Rozhodčí: Jarolímek Diváků: 120.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...