Derby Lhota – Strašecí bývá vyhecované a neděle nebyla výjimkou. Zase se končilo ve velkým emocích (hlavně hostujících), ale domácí měli jasno: vyhráli zaslouženě. „Oni to mají jako kolorit, ale rozhodčí rozhodně zápas neovlivnil. Rozhodli jsme dvěma góly do poločasu, víc šancí než soupeř jsme měli i po přestávce,“ řekl Petra Cais, který Lhotu vede spolu s hrajícím trenérem Šalamounem.

Ten byl hlavním hrdinou utkání, protože Lhotu poslal po rohu hlavou do vedení a v závěru ji uklidnil další přesnou hlavičkou na 3:1. Mezitím také hlavou a také po standardce zvyšoval na 2:0 Danylych, v 65. minutě pak na desítce osamocený Jan Mrázek nekompromisně snižoval.

„Zápas se mi hodnotí těžko, doslova jsme prohospodařili první půli. Nasazení a přístup byly šílené. Lhota nás porazila standardkami, na které jsme se připravovali. Druhý poločas byl lepší, ale bylo to málo,“ řekl Jan Mrázek.

Petr Cais dodal, že s šesti body na kontě už se bude Lhotě i v mnohem těžších zápasech dýchat lépe. Navíc klub od lesa pořád zlepšuje kádr. V neděli kopal Zmeškal z Brandýsa a bude posilou. Tím si je Cais jistý.

TJ SK Hřebeč - FK Bohemia Poděbrady 1:3 (0:0), KP, 24. 8. 2019
FOTO: Hřebči ani Tuchlovicím se nedaří
Předkolo MOL Cupu, Slaný (v bílém) přehrálo Přeštice 3:2.
Vrtulník přímo na ploše, v Ostrově šlo brankáři o život
SK Kladno, z. s. - SK Aritma Praha, z.s. 0:1 (0:1), Divize B, 24. 8. 2019
Smutek v Kladně, SK nestačil ani na Aritmu