Tuřanům dobře začapal brankář Břížďala, jinak by porážka od Stehelčevsi byla výraznější. Hned na začátku poslal vítěze do vedení Skořepa, jenž skóroval také v nástupu do druhé části. V té se domácí zvedli, s utkáním s kvalitním soupeřem už ale nemohli nic udělat.

Zvoleněves nečekaně vysoko vyhrála derby v Neuměřicích. Poražení mohou litovat, že v první půli pohrdli dvěmi penaltami. Vedral ji poslal do tyče a Kalinovi ji lapil Truhlář. S nadsázkou volebními preferencemi svého otce otřásl zvoleněveský mladík Kučera, jehož góly duel rozhodly. Jeho táta je totiž starosta Neuměřic!

Vyrovnané utkání v Hrdlívu skončilo odpovídající remízou. Rozstřel vyzněl pro domácí protože Pcherští dvakrát selhali. Za domácí skóroval patnáctiletý Martin Vondrák, jenž si zahrál s tátou Jaroslavem. Vyrovnávací branka hostů byla šťastná, poněvadž do brány doskákalo tečované vhazování.

Knovíz hrála v Otvovicích pěkně, na body to však nestačilo, byť vedla po nádherné ráně Radka, jenž z 25 m trefil zadní vingl. Domácí vyrovnali utěšeným volejem Břicháčka a povedlo se jim střídání. Oba noví borci Šaroch a Sýkora svými góly duel zlomili v nakonec zaslouženou výhru svého týmu.

Koleč posílila o tři hráče a na Zichovci to bylo znát. Po výborné půlhodince vedla 2:0 a v tu chvíli to s domácími nevypadalo dobře. Jejich dva šťastné góly ale vše změnily, stejně jako změny v sestavě. Zichovec byl rázem lepší, avšak z výhry se těšil až po rozstřelu.

Málo fotbalovosti nabídl souboj Blevic s Pozdní. Utkání přineslo jediný gól, jehož autorem byl krátce po pauze blevický Kubín. Ten nastoupil poprvé po dlouhé pauze a z nouze se postavil do útoku, což se pro domácí ukázalo být jako dobré řešení.


Načítám výsledky ...Načítám tabulku ...